Бен Фелкуон


Персона - Бен Фелкуон
Like
Ben Falcone
Дата народження:
25 серпня 1973

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Бен Фелкуон - американський актор, сценарист, режисер і продюсер, відомий за ролями у фільмах «Погані слова», «Чого чекати, коли чекаєш дитину» та «Дев'ятки».

Фелкуон народився 25 серпня 1973 року в Кабрбондейлі американського штату Іллінойс, у родині Пег і Стіва Фелкуона. Його кар'єра в кіно почалася в кінці 1990-х років, спочатку він відточував свою акторську майстерність в комедійних серіалах «Стримай свій ентузіазм», «Так, люба!» І «Дівчата Гілмор». У 2001 році Бен отримав свою першу роль у повнометражному фільмі «Приземлення Ренні» режисера Марка Фуско, а після цього засвітився в невеликих ролях у фільмах «Следж: нерозказана історія» (2005), «Оптом дешевше 2» (2005), «Гарфілд 2: Історія двох кішечок» (2006), «Діти без нагляду» (2006), «Дев'ятки» (2006), «Хохотушка» (2007) і «Прекрасні виродки» (2008). Також він продовжував зніматися в серіалах, його можна побачити в епізодах популярних стрічок «Кістки», «Синки Тусон», «Мене звуть Ерл», «Джоуї», «Клас» та інших. На початку другого десятиліття 2000-х актор з'являвся на телеекранах в серіалах «Новенька», «Всю ніч безперервно» і «На старт!». Також він виконав невеликі ролі в комедіях Пола Фіга «Дівич-вечір у Вегасі» (2011) і «Озброєні та небезпечні» (2013), комедії Джейсона Бейтмана «Погані слова» (2013) і драмі Ніколь Холофсенер «Досить слів» (2013). У тому ж 2013 актор з'явився на екрані разом зі своєю дружиною Меліссою МакКарті в кримінальній комедії Сета Гордона «Піймай шахрайку, якщо зможеш».

Також в цей творчий період Фелкуон спробував себе в інших галузях кіно - в 2011 році він виступив співавтором сценарію для дитячого шоу «Луні Тюнз шоу», а також взявся за роботу над сценарієм до фільму «Теммі». Комедія «Теммі» стала режисерським дебютом Бена, на головну роль в якому він запросив свою дружину Меліссу МакКарті, а сам виконав одну з епізодичних ролей. У тандемі з нею Фелкуон також працював над створенням сценарію і виступив продюсером стрічки. Ще до офіційного виходу фільму новоспечений режисер отримав нагороду «Directors to Watch» на міжнародному кінофестивалі «Palm Springs», а глядачі змогли оцінити картину вже влітку 2014 року.

В даний час Фелкуон працює над своєю наступною комедією «Мішель Дарнелл», яка вийде на екрани в 2016 році. Одну з головних ролей знову виконає Мелісса МакКарті, а разом з нею на майданчику працюватимуть Пітер Дінклейдж і Крістен Белл.

Фелкуон тривалий час зустрічався з актрисою, режисером і продюсером Меліссою МакКарті, з якою узаконив свої відносини в жовтні 2005 року. Пара є опорою один для одного не тільки вдома, але й на роботі - МакКарті часто можна побачити на знімальному майданчику з Беном, також вона знялася в головній ролі його дебютної картини, а Бен, в свою чергу, з'являвся в пілотних випусках стрічок, у яких Мелісса виступала як продюсер. Пара виховує двох дітей - Вів'єн і Жоржетт.Ім’я:
14 серпня 2020
Ваш коментар