Таісса Фарміга

Увійти через
Реєстрація
 

Таісса Фарміга
 
Таісса Фарміга (Taissa Farmiga)
Дата народження: 17 серпня 1994 1994-08-17
Біографія
 

Актриса.

Місце народження: Нью-Джерсі, США.

Виросла в багатодітній сім'ї, при цьому вона молодша сестра всім відомої Віри Фарміги. Її батьки, Михайло Фарміга і Любов Фарміга, вихідці з України, які в одночас іммігрували до США. Так, як вдома сім'я розмовляла українською мовою, дівчина відмінно його знає. Вирісши в побожній сім'ї, актриса і сама є такою.

У кіно дебютувала в режисерській роботі своєї сестри Віри Фарміги, яка там теж грала. Таісса виконувала роль персонажа Віри в молодому віці, будучи в якійсь мірі схожою на свою сестру. Навіть зігравши у фільмі, він не дуже хотів продожлать акторську кар'єру, не будучи в цьому зацікавленою. Однак, після того, як фільм був тепло прийнятий на міжнародному кінофестивалі незалежного кіно Sundance, дівчина змінила рішення. Так вона стає відомою після ролі в серіалі "Американська історія жахів", де актриса зіграла в першому сезоні. Її і далі починають запрошувати в кінострічки, які не оминають великі екрани і транслюються в багатьох країнах світу. Наприклад серед назв перших проектів з її участю кінокартини "Елітне товариство" Софії Копполи, "Міддлтон" за участю Енді Гарсії, "Екстрасенс" та інші.

Як і в дитинстві, зараз актриса любить читати. Захоплюється різними видами спорту, любить туризм і активний відпочинок на природі. Частенько допомагає своїй сестрі Вірі у виборі одягу, тому та напівжартома іноді називає на публіці її своїм "стилістом".

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.4 / 10 Голосів: 5
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
25 червня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 15 вересня 2018 08:00
Да наймите уже наконец корректора или редактора, который понимает значение слов и знает, что такое стилистика речи и знаки препинания! Или не пишите, если вам пофиг, как выглядит то, что вы вы размещаете.
Рейтинг повідомлення: 0
 fk tw