Колін Фаррелл


Colin Farrell
Дата народження:
31 травня 1976

Рейтинг персони

9.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 14

Біографія

Ірландський актор.

Колін Джеймс Фаррелл народився 31 травня 1976 року в Дубліні, столиці Ірландії. Колін виріс у відомій і великій родині: батько – професійний футболіст Імон Фаррелл, який також мав власну пакувальну фірму; мама Рита Фаррелл – домогосподарка. У Коліна є дві старші сестри Клодін і Кетрін і старший брат Імон.

У 1986 році сім'я переїхала в передмістя Дубліна Каслнок. Фаррелл ходив в Каслнокську національну школу святої Бригіти. Після цього навчався в Каслнокському коледжі та Горманстонскому коледжі.

Коли Фарреллу було 18, він почав відвідувати школу акторської майстерності The Gaiety School of Acting, але незабаром кинув її.

Дебют Коліна в кінематографі відбувся в 1995 році у фільмі "Френкі Старлайт". Там актор зіграв максимально епізодичну роль хлопця в кінотеатрі.

У 1997 році Фаррелл вісім місяців пропрацював в танцювальній трупі, яка виконувала американські народні танці і гастролювала усією Ірландією. Крім того, він пробувався в бойс-бенд Boyzone, але не пройшов відбір.

В самому кінці ХХ століття Фаррелл зіграв в 18 епізодах серіалу "Баллікіссенджел". Уже 2000 року актору довірили головну роль в картині "Країна тигрів", а роком опісля в стрічці "Американські герої". Саме після цих робіт до Коліна прийшла популярність.

Тільки за 2001-2003 роки Фаррелл взяв участь в таких фільмах, як "Особлива думка", "Телефонна будка", "Рекрут", "Шибайголова", "S.W.A.T.: Спецназ міста ангелів".

У 2004 році актор знявся в історичній картині "Олександр", за яку був номінований на антипремію "Золота малина" за "Найгіршу чоловічу роль".

Одну з головних нагород свого життя, "Золотий глобус", Колін отримав в 2009 році в номінації "Краща чоловіча роль (комедія або мюзикл)" за фільм "Залягти на дно в Брюгге".

2012 рік запам'ятався стрічкою "Сім психопатів" і картиною "Згадати все". Через рік вийшов фільм "Врятувати містера Бенкса".

З 2015 року Фаррелл знімається у відомому серіалі "Справжній детектив", де грає роль детектива Рея Велькоро.

17 листопада 2016 року на екрани виходить новий фільм за участі Фаррелла – "Фантастичні тварини і де вони мешкають".

Колін Фаррелл був двічі одружений. Крім того, у нього були серйозні стосунки, які принесли йому сина Джеймса Патрейга. Від другої дружини Колін має ще одного сина Генрі.Постери
Ім’я:
10 травня 2021
Ваш коментар
Гість
Гість 15 грудня 2017 20:18
0
раджу "7 психопатів"він так суперовий!)
.