Міа Ферроу


Mia Farrow
Дата народження:
09 лютого 1945

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американська актриса. 

Народилася в Лос-Анжелесі, США. Повне ім'я - Марія де Лурдес Вільє-Ферроу

Закінчивши навчання в католицькому пансіонаті в Англії, повернулася на батьківщину і стала грати на бродвейській сцені разом з матір'ю, що прославилася колись в ролі подружки Тарзана. Вперше знялася у кіно в фільмі батька Дж.Ферроу "Джон Пол Джонс" ("John Paul Jones", 1959). Закінчила курси драматичного мистецтва у Лос Анжелесі. 

Юна актриса Ферроу опинилася в центрі уваги, стоячи в 1966 під вінцем з великим Френком Синатрой. Їх шлюб розпався в 1968, тоді ж вийшов перший значний фільм з її участю "Дитя Розмарі", містична історія про народження сина Сатани. 

В 1970 році Ферроу вийшла заміж за диригента Андре Превіна, народила двійнят і переїхала з чоловіком до Лондона. Незабаром подружжя Превін усиновили чотирьох в'єтнамських дітей. В 1972 році актриса поступила в Королівську шекспірівську компанію, з успіхом виконавши ролі в п'єсах Чехова, Горького, Шекспіра. Не уривалися і її зв'язки з американським кіно. У період з 1971 по 1978 рр. вона знялася в семи фільмах. Картиною, що сколихнула інтерес до Ферроу, стала екранізація знаменитого роману С. Фіцджеральда "Великий Гетсбі". 

Режисер Вуді Аллен зумів розгледіти в актрисі комедійний талант і використовувати його в своєму мистецтві. Цей творчий і особистий союз обірвався скандальним розривом в 1992 році. В останнє десятиліття Ферроу рідко з'являлася на великому екрані. Проте, в 2006 році її можна було побачити в успішному рімейку знаменитого містичного фільму жахів "Омен". Крім того, в кінці 2006 року вийшла казка Люка Бессона "Артур і Мініпути", де Міа Ферроу також грає одну з головних ролей.

Ім’я:
23 січня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 24 жовтня 2015 17:55
0
I love Mia
.