Андрій Федінчик - біографія, фільмографія та фото Андрій Федінчик - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Андрій Федінчик


Персона - Андрій Федінчик
Like
Дата народження:
25 лютого 1985

Біографія

 Український актор театру, кіно та дубляжу.

Народився 25 лютого 1985 року у місті Улан-Батор, Монгольська Народна Республіка. Дитинство і юність провів у Житомирі. У дитинстві був актором Дитячого театру-студії пантоміми “Диваки”. В юності захопився спортивною гімнастикою та східними єдиноборствами, грою на гітарі, був капітаном шкільної команди КВН. Після закінчення школи поступив до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого на факультет «Актор театру, кіно і телебачення» (курс Юрія Мажуги), який закінчив у 2006 році.

Зі студентських часів працював у Київському академичному Молодому театрі, Київському академічному театрі юного глядача на Липках, Муніципальному театрі «Київ». З 2012 року — актор Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір'я». Ще за часів навчання у КНУТКіТ почав зніматися у телесеріалах і фільмах. Перші роботи — телесеріали «Мухтар», «Міський романс» тощо.

У 2018 році вийде фільм Олексія Шапарєва «Крути 1918» де Андрій грає Олексу Савицького. Це перша роль актора у повнометражному художньому фільмі.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 1

ПостериІм’я
21 серпня 2019
Ваш коментар