Оукс Феґлі


Oakes Fegley
Дата народження:
11 листопада 2004

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

 Американський актор театру, кіно і телебачення.

Його батьки - актор Майкл Феглі і Мерседес тонн Феглі. Оукс є племінником Джеффа Феглі, співвласника Fegley's Brew Works, невеликої фірми, зайнятої в ресторанному бізнесі. Оукс і його сестра серпня з дитинства виступають на сцені. У своєму рідному місті Аллентаун в штаті Пенсільванія почав ще дитиною грати в театрі. Його перша роль - Тім в спектаклі «Різдвяна пісня в прозі: святковий розповідь з привидами» Чарльза Діккенса. Також зіграв у мюзиклі «Really Rosie» за книгою Моріса Сендака на сцені The Bucks County Playhouse і в спектаклі Two River Theater «Бути приреченим» по книзі Пола Осборна (в постановці Джоела Грея). Його ролі доброзичливо сприйняла пресою.

Вперше знявся в кіно в короткометражному фільмі «Скло» в 2011 році. Зіграв роль в серіалі «У поле зору» - детективної драми виробництва Bad Robot Productions, яка транслювалася на каналі CBS. Прем'єра відбулася в 2011 році. П'ятий сезон, який стартував в 2016 році, буде останнім. Роль Оакс - Габріель Хейвард, хлопчик, який виступає як «аналоговий інтерфейс» «Самарянина», генетично запрограмованого комп'ютера уряду. Актор зіграв в одній з головних ролей повнометражного фільму «Форт Блісс» режисера Клаудії Майерс в 2014 році. Його партнерами стали Мішель Монаган і Рон Лівінгстон. Грає роль дитини, який виріс без матері, довгий час служила військовим медиком в Афганістані; він відмовляється її визнавати, сприймаючи подругу батька як свою матір. У телесеріалі «Підпільна імперія» виконав роль молодого Еліаса Томпсона.

Оакс був відібраний на головну роль у фільмі «Піт і його дракон» з декількох тисяч претендентів. Був затверджений на роль Піта тільки після особистої зустрічі з режисером. Фільм був знятий в Новій Зеландії. Оукс відправився туди в січні 2015 року та провів там чотири місяці. До початку зйомок Оукс пройшов двотижневі курси зі скелелазіння. Після виходу на екрани фільму хлопчик дав понад 75 великих інтерв'ю. Фільм є вільним рімейком картини «Дракон Піта» 1977, знятої за оповіданням С. С. Філда і Сетона Міллера. Хлопчик виріс в лісі, і його другом став дракон, що вміє ставати невидимим. Обставини зіштовхують головного героя з цивілізованим світом, якого він раніше уникав. Серед партнерів Феглі - Уна Лоуренс і Роберт Редфорд. Хлопчик називав однією з найскладніших проблем в зйомках те, що грати доводилося, не бачачи дракона. Eго зображував в студії на зеленому екрані звичайний жердину з тенісним м'ячем на кінці. В інтерв'ю він зізнавався, що в сцені прощання з «драконом», де потрібно було плакати, він зривав зйомки, заливаючись сміхом, бачачи, що наближається до нього тенісний м'яч. Довгий час режисер наполягав, щоб актор відростив для зйомок довге волосся сам, але результат його не задовольнив, і Оакс був зроблений парик, але влаштований він був так, що носити його доводилося постійно, не знімаючи навіть під час сну. Значний час йому довелося провести підвішеним на канатах, в оточенні потужних вентиляторів, що створювали ілюзію польоту на великій швидкості. Феглі зізнавався, що так і не подивився оригінальний фільм 1977 року «Дракон Піта».Постери
Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар