Сабріна Феріллі


Sabrina Ferilli
Дата народження:
28 червня 1964

Рейтинг персони

2 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Італійська актриса театру і кіно.

Сабріна Феріллі народилася в Римі. Її батько був спікером від комуністичної партії в регіональному парламенті Лаціо, тому вона з дитинства ввібрала в себе ліве напрямок в політиці і часто не приховує цього. Після закінчення школи Сабріна відхилила запрошення римського Центру експериментального кінематографу (італ. Centro Sperimentale di Cinematografia) і зайнялася викладанням дикції. Цим вона уникла залучення в порноіндустрію, куди її звали через її форм.

Кар'єра Сабріни Феріллі почалася, коли вона працювала у відомому римському центрі кінематографії і брала участь в місцевій постановці драми. Її першим успішним фільмом став «Червоний американець» в 1991 році. Її стали запрошувати в різні проекти, а також платити великі гонорари за участь в кіно. У 1993 році вона виграє італійську премію критиків як найкраща актриса в фільмі «Прекрасне життя». Пізніше бере участь тільки в зйомках другосортних серіалів і фільмів. Однак на телебаченні вона теж стала знаменитою через те, що дуже пристрасно грає свої ролі.

Сабріна добре відома як вболівальниця футбольного клубу «Рома» і є членом команди фан-клубу. У 1998 році вона публічно обіцяла, що якщо команда переможе, то вона зніметься голою для чоловічого журналу. У 2001 році, коли клуб став чемпіоном Італії, журналом «MAX» був випущений календар з відвертими фотографіями Сабріни, який продали більше одного мільйона примірників.

Була одружена з італійським адвокатом Андреа Піроні з 2003 по 2005 рік.Постери
Ім’я:
04 серпня 2021
Ваш коментар