Вілл Феррелл


Will Ferrell
Дата народження:
16 липня 1967

Рейтинг персони

9.9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 7

Біографія

Актор, продюсер, сценарист

Джон Уільям Феррелл народився в Ірвайні, Каліфорнія, в родині шкільної вчительки Бетті Кей і клавішника із гурту Righteous Brothers Роя Лі Феррелла. Мати і батько були вихідцями з Роанок-Рапідс, північна Кароліна. Вони переїхали до Каліфорнії у 1964 році. Уілл має меншого брата - Патріка. Коли хлопчикові було вісім, батьки розлучилися. Але відносини залишалися дружними в сім'ї. Єдиною проблемою була робота Лі Феррелла. Працюючи в шоу-бізнесі, він ніколи не отримував стабільну зарплату і міг місяцями не з'являтися вдома. Уільям виріс в такій атмосфері, і вирішив, що хоче займатися справою, яка буде завжди оплачуватися вчасно.

Феррелл спочатку відвідував початкову школу Туртл Рок, потім середню - Ранчо Сан-Хоакін. Пізніше він перейшов до середньої школи Університет, там же, в Ірвайні, де був членом футбольної команди і капітаном баскетбольної. Крім того, Уілл був у раді школи. Під час навчання хлопець зрозумів, що своєю поведінкою здатний розсмішити однокласників. Він робив вигляд що б'ється головою об стіну або спотикався і падав навмисне. Феррелл пізніше зізнався, що це був відмінний спосіб завести друзів, і тупість Ірвайна тільки сприяла зростанню його гумору.

"Я ріс в безпечному передмісті, і коли вчився в школі, ніякої драми в житті не було, тому нам доводилося створювати її в уяві. Головною розвагою для мене було розсмішити друзів і знайти нові способи це зробити. Не було необхідності мати інстинкт виживання, як іншим комікам, що виросли в неблагополучних кварталах. Для мене гумор розвіював нудьгу, і було багато речей, над якими можна було пожартувати".

У старших класах Феррелл із товаришем виступали з комедійними сценками, що висміюють шкільну систему. Матеріал вони писали самі. Також Уілл виконував комедійні номери на шкільному конкурсі талантів.

Уільям вступив до Університету Південної Каліфорнії, де вивчав спортивну журналістику і приєднався до одного з братств. Феррелл став відомий в студентському колі завдяки своїм витівкам. Йому вдалося пройти стажування в спортивному відділі місцевої телевізійної станції, але робота не припала до душі. Уілл закінчив університет в 1990 році. Він став відвідувати уроки акторської майстерності і грав у місцевому театрі.

Майбутній актор спочатку працював камердинером готелю, потім касиром. Через рік після закінчення університету Феррелл переїхав до Лос-Анджелеса, щоб зайнятися тим, що йому подобається. Він успішно пройшов проби у відому комедійну трупу The Groundlings, де зміг підвищити свої імпровізаційні навички та отримати незначні ролі в серіалі "Неодружені чоловіки і незаміжні жінки" і в "Grace Under Fire". З цього колективу свого часу вийшло кілька членів акторської групи передачі "Суботнього вечора в прямому ефірі".

Саме виступаючи у складі The Groundlings, Уілл Феррелл привернув увагу засновника і продюсера "Суботнього вечора в прямому ефірі" Лорна Майклза, який приїхав до Лос-Анджелеса спеціально в пошуках людини для свого шоу. Актора запрошували на прослуховування двічі, і, врешті-решт, він був прийнятий. У той час проект переживав не найкращі часи, і Ферреллу за пару років вдалося підвищити рейтинг програми. Щотижня він виступав з новими персонажами і пародіями. В інтерв'ю виданню "People" Майклз сказав, що Уілл - це клей, який скріплює шоу. Він перший у списку сценаристів майже на кожен скетч.

У 1997 році Феррелл зіграв маленьку але цікаву роль в комедії "Остін Пауерс: Людина-загадка міжнародного масштабу". Роком пізніше він взяв участь у зйомках і написанні сценарію проекту "Суботнього вечора в прямому ефірі" - "Ніч в Роксбері", де отримав провідну роль. Цей фільм став початком кар'єри Уільяма в кіно. На нього посипалися нові пропозиції, через що актор був змушений покинути шоу.

Після комерційно успішного фільму "Стара школа", Феррелл знявся у сімейній комедії "Ельф" Джона Фавро. Він зіграв смішного персонажа на ім'я Бадді, що запам'ятався глядачу. Наступними проектами були: "Телеведучий: Легенда про Рона Бургунді" Адама Маккея, "Рікі Боббі: Король дороги", фентезійна мелодрама "Персонаж", "Леза слави" і "Зведені брати" з Джоном Сі Райлі. ЗМІ після цих картин стали застосовувати до Уілла Феррелла поняття "Frat Pack", так вони називали групу комедійних акторів, включаючи Джека Блека, Бена Стіллера, Вінса Вона, Стіва Карелла, Оуена і Люка Уілсонів.

Починаючи з комедії "Рікі і Боббі: Короли дороги", актор часто виступав і в ролі продюсера фільмів.

Уілл Феррелл одружений із Вівекою Полін. У пари троє дітей.Постери
Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар