Фільм Переліт 2023

Америка Феррера


America Ferrera
Дата народження:
18 квітня 1984

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американська актриса.

Америка Феррера, молодша з шести дітей, народилася 18 квітня 1984 року в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, в сім'ї іммігрантів з Гондурасу. Її мати працювала прибиральницею у директора з персоналу готелю. Мати виховувала Америку і її братів і сестер, завжди підкреслюючи важливість отримання вищої освіти Коли Америці було сім років, її батьки розлучилися і батько повернувся в Гондурас. Батько Феррери помер в 2010 році.

Америка виросла в Вудленд-Хіллз в Лос-Анджелесі, де відвідувала початкову школу Джорджа Еллері Хейла і середню школу «Ель Каміно Реал». З того моменту, як в семирічному віці вона отримала невелику роль в спектаклі по шекспірівської п'єси «Гамлет», а потім в 10 років - набагато більшу роль, Спритного Шахрая в спектаклі «Олівер Твіст», вона знала, що хоче стати актрисою.

У липні 2002 року Америка Феррера знялася в своєму першому ТБ-фільмі «Прорвемось!» Для Disney Channel. У тому ж році відбувся її кінодебют у фільмі «Справжні жінки завжди в тілі». На телебаченні вона з'явилася в серіалі «Дотик ангела» і фільмі «Джинси-талісман». У 2005 році вона була удостоєна премії Movieline Breakthrough Award. У 2006 році вона отримала роль Бетті в серіалі «Погануля», який є адаптацією колумбійської теленовели «Yo soy Betty, la fea, в якій мова йде про вкрай непривабливою дівчині і її відносинах з однолітками. Її героїня, Бетті Суарес, носить брекети, має густі брови і не особливо приділяє увагу макіяжу і одязі. Вона є протистоянням гламурної еліти журналу. Феррера придумала термін «Bettification» (рус. Беттіфікація), щоб описати процес створення образу Бетті.

Особисте життя.

З 27 червня 2011 року одружена з актором Райаном Пірсом Вільямсом (англ.) Рос., З яким вона зустрічалася 6 років до їхнього весілляПостери
Avatar
Ім’я:
11 грудня 2023