Вероніка Феррес - біографія, фільмографія та фото Вероніка Феррес - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Вероніка Феррес


Персона - Вероніка Феррес
Like
«Veronica Ferres»
Дата народження:
10 червня 1965

Біографія

Німецька актриса і продюсер.

Народилася в Золінгені, Німеччина.

Повне ім'я - Вероніка Марія Сесілія Феррес.

Ще з самого дитинства вона хотіла стати всесвітньо відомою акторкою. У 1984 році закінчила середню школу і робить ряд спроб поступити в якій або театральний університет, але всі її спроби провалюються. Хоча, постійно проходячи кастинги, вона ще з самого дитинства постійно грає в якісь другорядні ролі в серіалах і фільмах. Паралельно зі спробами вступити до театрального, Вероніка вивчає психологію, німецьку літературу, а також відвідує курси акторської майстерності в одному з театрів Мюнхена. Так вона поступово набирає обертів і вона знімається трошки в театрі, але в основному, правда в телевізійних, але трапляються хороші ролі й у фільмах, які прокочуються в кінотеатрах.

З її ролей в кіно варто відзначити "Класна жінка" (1996), "Неслухняні дружини" (1998), міні-серіал "Знедолені" (2001). У грудні 2006 року німецький журнал Look визнав актрису іконою стилю, в ніж та "випередила" артистів Ірис Бербен і Хайді Клум. Вероніка Феррес була заміжня за продюсером Мартіном Кругом, від якої у неї дитина. Але, пара розійшлася в 2010 році. Зараз, крім зйомок у кіно, вона активно підтримує вітчизняні благодійні організації, а також кілька організацій з просування німецького кінематографа в маси.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 1

ПостериІм’я
15 вересня 2019
Ваш коментар

Гость
Гость 07 лютого 2015 22:08
очень жаль, что Вероника Феррес лчень мало снимается в кино. А может быть очень мало фильмов европейских показывают в нашей стране. Она очень талантливая актриса, причем разноплановая и помимо этого она очень красивая женщина. Побольше ей хороших фильмов и интересных ролей.
Рейтинг повідомлення: 0