Уілл Фінн - біографія, фільмографія та фото Уілл Фінн - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Уілл Фінн


Персона - Уілл Фінн
Like
«Will Finn»

Біографія

Уілл Фінн - американський аніматор, режисер, сценарист і актор озвучування. На кіноарені Фінн з'явився на початку 1980-х, спочатку в якості співавтора сценарію (адаптації розповіді) для фантастичного мультфільму Дона Блута «Секрет Н. І. М. Х.» (1982). Уілл працював разом з Доном Блутом і над наступними його картинами, а також над іншими стрічками виробництва студії анімаційних фільмів «Disney» («Олівер і компанія» 1988, «Покахонтас» 1995, в якому Уілл виступив в якості співавтора сценарію). Він виступив аніматором при створенні персонажів з мультфільмів «Горбань із Нотр-Дама» (1996) - Лаверн, «Аладдін» (1992) - Яго, «Красуня і чудовисько» (1991) - дворецький Когсворт.

У 2000 році Вілл Фінн став одним з режисерів сімейного мультфільму «Дорога на Ельдорадо», а через чотири роки разом з режисером Джоном Санфордом випустив повнометражну анімаційну стрічку «Не бий копитом». У 2006 році Фінн став автором 5-хвилинного спін-оффу до попередньої стрічки «Хеммі: Історія з бумерангом». Також разом з Джоном Санфордом вони випустили 4-хвилинне відео «A Dairy Tale». У 2005 році голосом Фінна заговорив персонаж Голлівудської Рибки з пригодницького мультфільму студії «Disney» «Курча Ципа», а ще на самому початку своєї творчої кар'єри він озвучував одного з персонажів відеогри «Space Ace» на студії Дона Блута.

У 2013 році глядачі змогли побачити ще один новий мультфільм, створений Фінном в якості режисера «Оз: Повернення в Смарагдове місто». Разом з ним над мультфільмом працював художник і режисер Деніель Ст. П'єр, який до цього трудився як художник-постановник над анімаційними стрічками «Тарзан», «Підводна братва», «Переможець» та іншими. В основі мультфільму покладена однойменна книга Роджера С. Баума. Картина була створена на студії «Summertime Entertainment», а вихід її на екрани був запланований ще на 2010 рік, однак з незрозумілих причин прем'єру рік за роком відкладали, і вперше показали тільки 14 червня 2014 року на фестивалі «Annecy International Animated Film Festival». Незважаючи на не зовсім теплий прийом мультфільму критиками, творці незабаром обіцяють порадувати юних кіногурманів продовженням історії і версією серіалу по мультфільму.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я
22 серпня 2019
Ваш коментар