Айла Фішер


Isla Fisher
Дата народження:
03 лютого 1976

Рейтинг персони

8.9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 8

Біографія

Австралійська актриса шотландського походження.

Айла Ленг Фішер народилася 3 лютого 1976 року в Маскаті, Оман. Перші 9 місяців свого життя жила в цьому арабському місті, тому що її батько був банкіром в ООН, а потім разом з чотирма братами переїхала в Перт, Австралія. З 9 років Айла почала зніматися в рекламі.

Акторська кар'єра у Фішер почалася в 1993 році з епізодичних ролей в серіалах "Райський пляж" і "Бей-Сіті". У 1994-1997 роках Айла знялася в 321 (!) епізоді серіалу "Додому і в дорогу".

Після 1997 року актриса вирішила трохи залишити ролі в серіалах і дрібних картинах і поступила до театр-школи мистецтв в Парижі L'&Ecole Internationale de Thetre Jacques Lecoq.

Більшість хороших робот Айли Фішер припадає на ХХІ століття. Першим таким фільмом можна назвати "Непрохані гості" 2005 року, де вона зайняла одну з другорядних ролей. Саме за цю стрічку австралійка отримала Премію каналу MTV в номінації "Прорив року". У тому ж році вийшов фільм "Лондон" Хантера Річардса.

У 2008 і 2009 роках на екранах з’явились два комерційно успішних проекти: "Так, можливо" (роль другого плану), і "Шопоголік",  де Айла зіграв головну роль.

У 2010 році Айла Фішер вийшла заміж за відомого актора і режисера Сашу Барона Коена. Зараз у пари є троє дітей (Олів Барон Коен, Лотті Міріам Барон Коен, Монтгомері Мозес Брайан Барон Коен).

Через 2 роки після весілля актриса озвучила одного з персонажів мультфільму "Вартові легенд". Ще роком опісля (в 2013) Айла знялася в двох вельми успішних і відомих фільмах – "Ілюзія обману" і "Великий Гетсбі".

У 2016 році актриса засвітилася в стрічці "Брати з Грімсбі", куди її затягнув чоловік Саша Барон Коен, виконавець однієї з головних ролей. Восени того ж року на екрани вийшла картина "Встигнути за Джонса", де Айла Фішер зіграла одну з головних ролей.Постери
Ім’я:
19 вересня 2021
Ваш коментар