Фіоннула Фленаґан


Fionnula Flanagan
Дата народження:
10 грудня 1941

Рейтинг персони

8.7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Актриса і продюсер Фіоннула Фленаган народилася 10 грудня 1941 року в Ірландії, в місті Дубліні. Жила і виховувалася в багатодітній сім'ї, батьком майбутньої актриси був військовий, ірландський націоналіст і учасник військових дій в Іспанії. Суворе виховання батька вплинуло на майбутнє юної Фіоннули. Вона отримала прекрасну освіту і досконало володіє ірландським та англійською мовами. Фіоннула Фленаган навчалася в Англії та Швейцарії. Театральну кар'єру почала в Національному Ірландському театрі, на сцені якого грали п'єси за творами ірландських авторів. За рахунок театральної діяльності подорожувала по світу з театральною трупою. Після чергових гастролей переїхала в Лос-Анджелес. Там, з 1968 року виступала на Бродвеї.

На телебаченні вперше з'явилася в 1965 році. На рахунку актриси більше сотні ролей у кіно і на телебаченні. Зовні миловидна актриса створила масу невеликих ролей і епізодичних образів у фільмах і серіалах, які запам'яталися глядацькій аудиторії, а також були помічені світовими критиками. За свій професіоналізм Фіоннула Фленаган була нагороджена премією Еммі в 1976 році за участь у міні-серіалі «Багач, бідняк». А в 2007 була відзначена Ірландської Академією Кіно і Телебачення як краща актриса другого плану у фільмі «Трансамерика». Аудиторія кіногурманів може пам'ятати актрису за фільмами «Кров за кров» Джона Сінглтона, кримінальному детективу «Вона написала вбивство» Ентоні Пуллен Шоу, комедії «Завжди говори« Так »» з партнером по знімальному майданчику Джимом Керрі, популярним серіалам «Братство», «Частини тіла », фільму жахів« Інші »Алехандро Аменабара і комедії« Любов за рецептом »Рохера Гуаля.

Чоловік актриси, психіатр Гаррет О'Коннор, також як і її батько, ірландський націоналіст. Сім'єю проживають в Беверлі-Хіллз.

Ім’я:
24 січня 2021
Ваш коментар