Майк Фленеґан


Персона - Майк Фленеґан
Like
Mike Flanagan
Дата народження:
20 травня 1978

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Майк Фленеган - американський режисер, сценарист, продюсер, оператор і композитор, відомий як режисер фільмів «Окулус», «Відсутність» і «Сомнія».

Майк з'явився на світ 20 травня 1978 року в Салемі американського штату Массачусетс. Батько Майка служив в береговій охороні США, тому родина була змушена часто переїжджати, і, врешті-решт, опинилася в Меріленді, де Фленеган вступив до університету «Towson». Там він здобув освіту в сфері кіно, театральних і медіа мистецтв. У ранні роки він самостійно пробував монтувати відеоролики на «VHS», під час шкільного навчання в «Archbishop Spalding High School» у Северна Парк Фленеган брав участь у шкільному драматичному гуртку і був президентом «SGA». Також він створював ранкові телеролики для школи і короткі відео для студентів.

У 2000 році після закінчення університету, у віці 21 року Фленеган почав свою кінокар'єру стрічкою «Makebelieve», знятою ним за власним сценарієм. Потім (в 2001 році) слідувала картина «Still Life», яка отримала нагороду на фестивалі в Балтіморі. Також він самостійно написав музику для обох цих фільмів.

Після цього в 2002 році Майк став продюсером телевізійних програм для «Discovery» і «ESPN» і зайнявся написанням сценарію до своєї наступної стрічки «Ghosts of Hamilton Street», що вийшла на екрани в 2003 році. У головних ролях фільму знялися Скотт Грехем (з яким Майк познайомився в університеті), Зак Джеффріс і Крістін Картер.

Через рік Фленеган виступив в якості оператора у фільмі жахів «Саллі з бензопилою» знятого його колегою режисером і сценаристом Джиммі Беррілом. Після прем'єри картини Майк переїхав з Балтімора в Лос-Анджелес, де став працювати монтажером в декількох телевізійних програмах для «National Lampoon Networks».

У 2005 році Фленеган вирішив звернутися до жанру хоррора і взявся за створення короткометражної стрічки «Oculus: Chapter 3 - The Man with the Plan», яку через роки перетворив на повнометражний фільм. Перший досвід у подібному жанрі для режисера виявився цікавим, і він продовжив роботу в цьому напрямку. У 2010 році була завершена повнометражна картина «Відсутність» з Кеті Паркер і Кортні Белл в головних ролях. У 2013 році він завершив роботу над повнометражною версією «Окулус» і через два роки представив на суд глядачів свій новий фільм «Сомнія», прем'єра якого відбулася 5 березня 2015 року. У головних ролях картини знялися американські актори Томас Джейн і Кейт Босворт.

Зараз Майк Фленеган працює над трилером по Стівену Кінгу «Gerald's Game» і ремейком стрічки «Я знаю, що ви зробили минулого літа». Випуск фільмів намічається на 2016 рік.Ім’я:
04 серпня 2020
Ваш коментар