Джонні Флінн


Johnny Flynn
Дата народження:
14 березня 1983

Рейтинг персони

8.2 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 5

Біографія

Англійський актор і музикант південноафриканського походження.

Джонні Флінн народився 14 березня 1983 року в Йоганнесбурзі, Південно-Африканська Республіка, у родині актора та співака Еріка Флінна та Керолайн Форбс. У нього є брати Джером і Деніел, а також сестри Керрі та Ліллі. Коли майбутньому актору було 2 роки, вони разом із сім'єю переїхали до Великобританії. Джонні відвідував незалежну школу Пілігрімса в місті Вінчестер, графство Гемпшир, де виграв музичну стипендію. Там він співав у церковному хорі та вчився грати на трубі та скрипці. Пізніше Флінн сам навчився грати на гітарі, а також отримав стипендію в ще одній незалежній Школі Бедалеса в Стіпі, графство Гемпшир. Ще згодом актор відвідував Академію драматичного мистецтва Веббера Дугласа в Лондоні, де навчався виступати на сцені. Крім того, Джонні грає в музичній групі The Sussex Wit.

Дебют Флінна в кінематографі відбувся у 2005 році з епізодичної ролі в серіалі "Убивство в передмісті".

Перші великі проекти в кар'єрі актора з'явилися протягом 2012 року, коли Джонні зіграв у фільмах "Дванадцята ніч" і "Щось у повітрі".

Протягом 2014-2018 років Флінн узяв участь у створенні таких картин, як "Одного разу в Нью-Йорку", "Зільсер-Марія" (обидві 2014), "Звір" (2017). Тоді ж актор знявся у 8 епізодах шоу "Геній".

Джонні Флінн одружений із Беатріс Мінніс. У пари є двоє дітей.Постери
Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар