Стівен Фрай


Stephen Fry
Дата народження:
24 серпня 1957

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Англійський актор, письменник і драматург.

Популярність якому принесли насамперед ролі в британських комедійних телесеріалах (особливо «Чорна Гадюка» (1985-1989) і «Дживс і Вустер» (1990-1993)), колишніх одними з багатьох робіт творчої спілки Фрая і Х'ю Лорі. Є великим шанувальником Шерлока Холмса. Широко відомий за головною роллю у фільмі «Уайльд» (1997). З 1992 по 1998 роки обіймав посаду ректора Університету Данді.

В одній зі статей Стівена Фрая назвали володарем мозку розміром з графство Кент. У 2003 році газета «Observer» назвала його в числі 50 найсмішніших людей, коли-небудь народжувалися на світлі, а двома роками пізніше те ж саме зробили професійні клоуни. Він номінувався на «Золотий глобус», фільми з його участю отримували премії «Оскар», а книги ставали бестселерами.

Стівен Фрай в Великобританії почитаємо як людина, що зуміла зробити себе носієм еталонного англійського духу. Він відрізняється унікальним, надзвичайно вишуканим класичним англійським доганою і вважається носієм бездоганного англійської мови, і навіть вийшла книга, присвячена важкій науці «говорити, як Стівен Фрай».
Постери
Ім’я:
17 січня 2021
Ваш коментар