Антуан Фукуа - біографія, фільмографія та фото Антуан Фукуа - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Антуан Фукуа


Персона - Антуан Фукуа
Like
«Antoine Fuqua»
Дата народження:
19 січня 1966

Біографія

Американський режисер і продюсер.

Антуан Фукуа народився 19 січня 1966 року в Піттсбурзі, штат Пенсільванія, США. З 1999 року Антуан одружений з актрисіою Леле Рошон. Виховують трьох дітей.

На початку своєї кар'єри Антуан ставив відеокліпи таким популярним артистам, як Стіві Вондер, Тоні Брекстон і Принц. Надалі став кінорежисером. Широку популярність здобув після фільму "Тренувальний день", за який виконавець головної ролі Дензел Вашингтон отримав "Оскар" за "Кращу чоловічу роль".

Фукуа навчався в Університеті Західної Вірджинії в Моргантауні на спортивну стипендію за баскетбол. Там він вивчав електротехніку, особливо електромагнетизм і обробку сигналів. Потім він на невеликий час переїхав назад в Піттсбург. На своїй батьківщині Антуан не затримався і поїхав підкорювати Нью-Йорк.

Антуан почав свою режисерську кар'єру в 1992 році з півторагодинного відео "Inside Out IV".

Перший повнометражний фільм був знятий в 1998 році. Цією стрічкою став "Вбивця на заміну".

У 2000 році вийшла ще одна маловідома картина – "На живця".

2001 рік приніс популярність режисеру. Тоді світ побачив фільм "Тренувальний день" з Дензелом Вашингтоном в головній ролі.

Після цього успіху було кілька непоганих картин режисури Антуана Фукуа: "Сльози сонця" (2003), "Король Артур" (2004), "Стрілець" (2007), "Праведник" (2014) і "Лівша" (2015).

22 вересня 2016 виходить нова картина Фукуа з безліччю зіркових акторів – "Чудова сімка". Цей фільм є переробкою на однойменну стрічку 1960 року Джона Стерджеса, яка в свою чергу є переосмисленням японської картини 1954 року "Сім самураїв". У стрічці знялися Дензел Вашингтон, Кріс Прат, Метт Бомер, Ітан Хоук, Вінсент Д'Онофріо й інші.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 1


Ім’я:
22 вересня 2019
Ваш коментар