Джош Ґад


Josh Gad
Дата народження:
23 лютого 1981

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 4

Біографія

Американський актор, сценарист і продюсер.

Джошуа Ілан Гад народився 23 лютого 1981 року в Холлівуді, штат Флорида, США, в єврейській родині матері-ріелтора і батька-консультанта з інвестицій, який іммігрував з Афганістану. Джош відвідував Університетську школу в Форт-Лодердейл, штат Флорида, яку закінчив в 1999 році. Там він в 1998 році переміг в одному з Національних чемпіонатів з Оригінального ораторства, а через рік з Гумористичної інтерпретації та Оригінального ораторства. Він відвідував Університет Карнегі-Міллон, де отримав ступінь бакалавра в драматургії. Під час навчання Гад мав можливість на семестр перебратися в Національний інститут драматичного мистецтва. Актор почав свою кар'єру з театру.

Дебют в кінематографі для Джоша відбувся в 2002 році з фільму "Мері і Джо".

У період з 2005 по 2008 роки Гад взяв участь в декількох відомих серіалах ( "Швидка допомога", "Американський татусь", "Повернутись до вас"), а також в картинах "Двадцять одне" й "Голий барабанщик" (обидві 2008).

У 2010 році в кар'єрі актора з'явилися стрічки "Мармадюк" і "Любов та інші ліки".

Через три роки Джош взяв участь у створенні фільмів "Джобс: Імперія спокуси", "Кадри", "Холодне серце".

У 2014 році Гад зіграв в картині "Хотів би я бути тут", а через рік в серіалі "Комедіанти" і стрічках "Пікселі" та "Шофер напрокат".

У 2016 році актор взяв участь в озвучці мультфільму "Angry birds в кіно".

Джош Гад одружений з Ідою Дарвіш. У пари є двоє дітей.Постери
Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар