Ґаль Ґадот


Gal Gadot
Дата народження:
30 квітня 1985

Рейтинг персони

9.6 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 12

Біографія

Ізраїльська актриса і модель.

Галь Гадот народилася 30 квітня 1985 року в Рош-ха-Аіне, Ізраїль. Вона є дочкою вчителя Іріс й інженера Майкла Гадот. Навчалася на юриста в Міждисциплінарному центрі в Герцлії.

Коли дівчині було 18 років, вона перемогла в конкурсі "Міс Ізраїль", після чого представляла країну на міжнародних змаганнях "Міс Всесвіт" в Еквадорі. Потім її почали запрошувати для зйомок в різноманітних рекламах, фільмах. Крім того, Галь брала участь у багатьох фотосесіях для модних журналів.

З 20-річного віку модель почала служити в Збройних силах Ізраїлю як рядовий солдат. Там вона відмінно пройшла тримісячний виснажливий спецкурс, який дозволяв їй стати бойовим тренером. В армії Галь пробула 2 роки.

Дебют в кіно для Гадот відбувся в 2007 році з маловідомого серіалу "Лялечки" ("Bubot").

Вперше про Галь як про актрису більшість глядачів почуло після виходу картини "Форсаж 4" в 2009 році, де ізраїльтянка зіграла Жизель. Пізніше актриса брала участь ще в трьох частинах цієї франшизи.

У наступному році актриса засвітилася в середніх і більш-менш відомих фільмах "Лицар дня" з Томом Крузом і Камерон Діаз і "Божевільне побачення" зі Стівом Кареллом.

За 2011-2012 роки Галь Гадот знялася в 17 епізодах серіалу "Asfur" і 11 епізодах серіалу "Катманду".

2016 рік став дуже продуктивним в кар'єрі актриси. Вона взяла участь у таких проектах, як "Три дев'ятки", "Злочинець", а також дебютувала в ролі Чудо-жінки в стрічці Зака Снайдера "Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості". Нових появ на екранах цього персонажа DC Comics варто очікувати в 2017 році в фільмах "Чудо-жінка" і "Ліга справедливості: Частина 1".

19 жовтня 2016 року була представлена нова картина з Галь Гадот – "Йти в ногу з Джонсами", де актриса приміряла на себе образ шпигунки.

28 вересня 2009 року Галь Гадот одружилася з ізраїльським бізнесменом Яроном Версано. У пари на цей момент є дочка Альма, яка народилася в листопаді 2011 року. 6 листопада 2016 року стало відомо, що подружжя чекає другу дитину.
Постери
Ім’я:
27 січня 2021
Ваш коментар