Шарлотта Генсбур


Charlotte Gainsbourg
Дата народження:
21 липня 1971

Рейтинг персони

7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 5

Біографія

Англо-французька актриса і співачка. 

Народилася в Лондоні, Англія. 

Батько знаменитий співак, режисер і актор Серж Генсбур, мати - актриса і співачка Джейн Біркін. Шарлотта виросла і живе в Парижі, на батьківщині батька. 

Шарлотта Генсбур почала свою акторську кар'єру у Франції, зігравши дочку героїні Катрін Денев у фільмі 1984 року "Слова і музика". Вже через два роки початкуюча актриса отримала головну премію французького кінематографа "Сезар" як найбільш багатообіцяюча виконавиця за роль в родинній драмі Клода Міллера "L'effrontеe". В 1990 роках до Шарлотти приходить міжнародний успіх, після того, як на екрани виходить фільм її дядька Ендрю Біркіна "Цементний сад". 

В 2000 році Генсбур отримує "Сезар" вже як краща актриса, за фільм "Губи". Окрім цього, вона була номінована на цю престижну премію ще двічі (за "Маленьку злодійку" в 1989 році і "Любов etc." у 1997). В 2006 році Шарлотту можна було побачити в психологічній драмі "Леммінг". Крім того, восени 2006 року на світові екрани вийшов довгоочікуванний фільм французького режисера, володаря премії "Оскар" Мішеля Гондрі "Наука сну", де Генсбур грає в дуеті з Гаелем Гарсія Берналем

Шарлотта Генсбур час від часу виступає як співачка: її вокальним дебютом став дует з батьком в пісні "Lemon Incest" (1983). Потім Генсбур кілька разів записувала пісні для фільмів зі своєю участю. У 2005 році у Франції був випущений диск Шарлотти Генсбур під назвою "L’une reste, l’autre part". В 2006 виходить другий альбом "5:55".

У 2007 році зіграла Клер в байопіку Тодда Хейнса про Боба Ділана «Мене там немає», а також виконала кавер на пісню Ділана Just Like a Woman на саундтреку до фільму [en]. У 2009 році вона отримала Приз за кращу жіночу роль Каннського кінофестивалю за фільм «Антихрист». Генсбур знялася у французько-австралійському фільмі «Дерево», що вийшов в 2010 році, і в науково-фантастичному фільмі-катастрофі Ларса фон Трієра «Меланхолія». Вона була членом журі 62-го Берлінського міжнародного кінофестивалю в лютому 2012 року. У травні 2012 року відбулася прем'єра фільму «Сповідь сина століття» ю, де вона знялася разом з британським музикантом Пітом Доерті.

Заміжня за французьким режисером і актором Іваном Атталем.Постери
Ім’я:
27 вересня 2021
Ваш коментар
FRAMBEAR
FRAMBEAR (Киев) 09 червня 2019 06:41
0

Будь-яка поважаюча себе блондинко має в своєму репертуарі від 7 до 15 стандартних виразів обличчя, заготовлених для різних життєвих ситуацій. Велика французька актриса Шарлотта Гінзбург спокійно обходиться одним-єдиним виразом, що не залишає її навіть під час сну або сексу. А неправильний прикус зубів надає обличчю актриси загадковості і внутрішньої інтелектуальної краси.
.