Гійом Гальєнн


Guillaume Gallienne
Дата народження:
08 лютого 1972

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Гійом Галльєнн - французький актор, сценарист, режисер і продюсер. Народився 8 лютого 1972 року в Неї-сюр-Сен у Франції. Вищу освіту здобув у Вищій Національної консерваторії драматичних мистецтв у Парижі. Після закінчення інституту (в 1998) стає членом трупи одного з найзнаменитіших світових театрів «La Comédie-Française».

На екрані Гійом дебютував на початку 1990-х в невеликих ролях епізодів серіалу «Комісар Наварро» і детективного серіалу «Мегре». Першою роботою в повнометражному фільмі стала маленька роль у французькому комедійному фільмі Шарля Немес «Дошка пошани» (1992).

За свою творчу кар'єру Галльєнн встиг з'явитися в образах більше 45 картин. Глядачі напевно згадають актора за фільмами «Астерікс і Обелікс в Британії» (2012), комедії «Мсьє Ібрагім і квіти Корану» (2003) режисера Франсуа Дюпейрона, біографічній картині «Марія Антуанетта» (2005) Софії Копполи, де він ділив знімальну площадку з Кірстен Данст і Джейсоном Шварцманом. Крім того його можна побачити у фільмах «Урок танго» (1997) Саллі Поттер, «Дансер» (2000) Фредеріка Гарсона, «Світські леви» (2000) Фабьена Онтеньєнте, «Фанфан-тюльпан» (2003) Жерара Кравчика, «Концерт» (2009) Раду Міхейляно і багатьох інших картинах. Також Гійом є частим учасником різних телевізійних програм і шоу.

В 2013 Гійом Галльєнн втілив свій талант відразу в декількох іпостасях - за власним сценарієм він створив комедійних фільм «Я, знову я і мама», в якому виконав головну роль і виступив виконавчим продюсером картини. Після прем'єри фільму (яка відбулася на Каннському кінофестивалі) критики відзначили талановитого дебютанта, нагородивши творця премією Міжнародної конференції ігрового кіно CICAE і нагородою SACD в категорії «кращий фільм». Паралельно глядачі змогли оцінити актора в ролі П'єра Берже в біографічній драмі режисера Джаліль Леспер «Ів Сен-Лоран».
Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар