Ендрю Ґарфілд


Andrew Garfield
Дата народження:
20 серпня 1983

Рейтинг персони

8.8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 5

Біографія

Американський актор.

Ендрю Рассел Гарфілд народився 20 серпня 1983 року в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, США. Мати Ендрю – англійка, а тато – американець, але у нього також є і єврейське коріння. Коли Гарфілду було 3 роки, його родина переїхала до Англії, графство Суррей, місто Епсом. Батьки тримали невелике підприємство з внутрішнього оздоблення приміщень. Зараз його мати виховує дітей в дитячому садку, а батько є тренером в плавальному клубі. Ендрю ходив у Школу Фрімена міста Лондона в Ештеді, після чого відвідував Центральну школу мови і драми, яку закінчив в 2004 році.

У тому ж 2004 Гарфілд почав свою театральну кар'єру. У період до 2006 року брав участь у багатьох постановках, що принесло йому кілька нагород.

Дебют в кіно для актора відбувся в 2005 році з короткометражки "Mumbo Jumbo". У тому ж році він засвітився в маловідомих серіалах "Коливання" і "Солодкі почуття".

Перші помітні ролі Ендрю почав грати два роки потому. Спочатку була участь в популярному серіалі "Доктор Хто". Далі він зіграв головну роль в картині Джона Краулі "Хлопчик А" і другорядну роль у фільмі Роберта Редфорда "Леви для ягнят", де він зміг попрацювати на одному знімальному майданчику з Меріл Стріп, Томом Крузом і Майклом Пенья.

2008 і 2009 роки в кар'єрі Гарфілда запам'яталися непоганими стрічками "Ще одна з роду Боллейн" і "Воображаріум доктора Парнаса".

2010 рік став одним з найкращих в кар'єрі актора. Саме тоді він зіграв у фільмах "Не відпускай мене" і "Соціальна мережа". За останній він був номінований на "Золотий глобус" за "Кращу чоловічу роль другого плану".

У 2012 і 2014 роках Ендрю став своїм улюбленим супергероєм дитинства, зігравши Людину-Павука в дилогії Марка Уебба "Нова Людина-Павук".

У 2016 році в кар'єрі Гарфілда з'явилися дві прекрасні роботи, оцінені критиками вкрай позитивно. Це картини "З міркувань совісті" (номінація на "Золотий глобус" як "Кращий актор в драматичному фільмі") і "Мовчання".Постери
Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар