Грант Джордж

Увійти через
Реєстрація
 

Грант Джордж
 
Грант Джордж (Grant George)
Дата народження: 19 травня 1971 1971-05-19
Біографія
 

Грант Джорж - американський актор і актор озвучування, відомий за фільмами «Перший крок», «Велика Людина-павук», «Бліч» та «Кіт Грім і зачарований будинок».

Грант народився 19 травня 1971 року в Ватсонвіллі (Каліфорнія, США). Старт його кар'єри припадає на другу половину 1980-х - початок 1990-х років, в цей період він озвучив перших у своїй творчій біографії персонажів. Дебют Джорджа в якості актора озвучування відбувся в 1986 році з виходом військового бойовика Джета Лі «Народжений захищати». І лише через 10 років він озвучив другу картину - бойовик Лу Чіанг Чао «Залізна мавпа 2». Наступного разу голос Гранта можна було почути з екрана через рік (у 1997 році) в комедії режисера Дана Рехеузера «Generation Why?».

Після цього Грант займався озвучуванням серіалів японського аніме, серед них «Перший крок», «Ініціал «Ді», «Бойова фея Завірюха», «Миша», «Ультраманьяк», «Реквієм з темряви», «Спекотне літо» та інші.

За свою професійну кар'єру Грант встиг озвучити більше 40 різних персонажів у кіно і на телебаченні.

На початку 2010-х років актор озвучив германо-китайський мультфільм «Сміливий великий панда», мультсеріал за коміксами «Велика Людина-павук», а також ще один супергеройський серіал «Команда «Месники». Зовсім недавно Грант брав участь в озвучуванні продовження історії - «Секретні матеріали Месників: Чорна Вдова і Каратель». І паралельно працював над американським мультфільмом «Hot Wheels: Початок пригод». Також він «подарував» голос персонажу Деніелу з сімейного бельгійсько-американського мультфільму «Кіт Грім і зачарований будинок», створений Джеремі Дегрусоном і Беном Стассеном.

Зараз Грант займається озвучуванням мультсеріалу «Popples», який обіцяють випустити в прокат вже в 2015 році.

Крім роботи в кіно і на телебаченні у творчій біографії Гранта Джорджа цілий список озвучених ним відеоігор, серед них - «Lord of Magna: Maiden Heaven», «EverQuest II: The Fallen Quest», «Bladestorm: The Hundred Year War», «007 : From Russia with Love», «Monster Kingdom: Jewel Summoner», «Dragons Dogma», «The Lord of the Rings: War of the Ring - Legolas», - і це далеко не повний перелік його робіт.

Зайнятістю Гранта Джорджа розпоряджаються в агентстві «TGMD Talent Agency». Він одружений на своїй колезі - актрисі озвучування Джесіці Джії.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Коментарі
 
Ім’я
24 березня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw