Мелісса Джордж


Melissa George
Дата народження:
06 серпня 1976

Рейтинг персони

3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Австралійська актриса.

Кар'єра.

Джордж почала займатися модельним бізнесом з ранніх років і в 1992 році була названа моделлю року Західної Австралії серед підлітків. У шістнадцять років її помітила агент з підбору акторів Ліз Маллінар і запросила на роль в австралійському телесеріалі «Додому і в дорогу». Заради акторської кар'єри Джордж покинула Перт і переїхала до Сіднея. Після трьох років зйомок в серіалі вона вирішила залишити його заради інших ролей. Мелісса знялася оголеною для австралійської версії журналу Playboy незабаром після відходу з серіалу «Додому і в дорогу». Джордж записала відеокурси для підтримки здоров'я і фігури Mind, Body and Soul (1996), створила свою лінію нижньої білизни під назвою «Ангел біля мого ліжка» (англ. An Angel at My Bedside), а також періодично з'являлася в серіалі «Рев» ( 1997) до того як переїхала в Лос-Анджелес, щоб спробувати удачу в США. Після переїзду вона зіграла невеликі ролі в декількох фільмах, серед них «Темний місто», «Англієць», «Малхолланд Драйв» і «До біса любов!». Також вона знялася в декількох пілотних випусках телесеріалів, які не пішли в ефір, серед них «Загублені в країні Оз». Вона знялася в шостому сезоні популярного телесеріалу «Зачаровані».

Джордж досягла значного прориву в 2003 році, коли вона отримала ролі в серіалі "Шпигунка" і серіалі «Друзі». Свою першу велику роль вона отримала в рімейку 2005 року «Жах Амитивилля». У тому ж році вона знялася в трилері «Ціна зради», в якому також зіграли Клайв Оуен і Дженніфер Еністон.

2006 рік вийшов дуже плідним для Джордж: вона знялася в драмі «Музика всередині», в трилері «Камера тортур», де її партнером був Стеллан Скарсгард, і в кіноадаптації графічної новели «30 днів ночі» з Девід Слейд в якості режисера і з Джошом Хартнеттом в головній ролі. У цьому ж році вона знялася в трилері «Туристас». У 2006 році було оголошено, що Джордж стане обличчям і представником косметичної компанії Napoleon Perdis, а також австралійської ювелірної компанії Linneys.

Джордж повернулася на телебачення в 2008 році знявшись в драматичному серіалі «Лікування», в якому також зіграли Гебріел Бірн і Даян Віст. У 2008 році в основний акторський ансамбль серіалу «Анатомія пристрасті» була введена Седі Харріс, роль якої зіграла Мелісса. Хоча планувалося, що Харріс згодом стане постійним героєм, персонаж незабаром був виписаний з сюжету, а контракт з актрисою ні продовжений. У березні 2013 року Джордж отримала роль головної злочинниці в пілота серіалу «Готика» для ABC.

Особисте життя.

У 2000-2012 року Мелісса була одружена з режисером Клаудіо Дабедом.

З 2011 року Мелісса складається у фактичному шлюбі з продюсером Жаном-Давідом Бланком. У пари є двоє синів - Рафаель Бланк (06.02.2014) і Солал Семюель Гленн Бланк (03.11.2015).
Постери
Ім’я:
16 січня 2021
Ваш коментар