Марко Джалліні


Персона - Марко Джалліні
Like
Marco Giallini
Дата народження:
04 квітня 1963

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Італійський актор.

Марко Джалліні народився 4 квітня 1963 року в Римі, столиці Італії, у сім'ї домогосподарки та працівника пекарні. Майбутній актор відвідував Національну академію драматичних мистецтв Сільвіо Д'Аміко, після чого почав виступати на театральних сценах.

Марко дебютував у кінематографі в 1986 році з дуже маленької ролі (навіть не увійшов у титри) у не найбільш якісному і не найпопулярнішому фільмі Франко Кастеллано та Джузеппе Моччіа "Великі магазини".

Перший великий проект у кар'єрі Джалліні з'явився у 2004 році. Це була робота режисури Серджо Кастеллітто під назвою "Не йди". Він зібрав вельми непоганий акторський склад: Пенелопу Крус, Клаудію Джеріні та багатьох інших хороших італійських артистів.

Протягом 2012 фільмографію Марко поповнила досить непогана картина Стефано Солліми "Усі копи - виродки".

Найуспішнішим, на цей момент, у житті Джалліні був період із 2015 по 2017 роки, коли актор узяв участь у створенні таких відмінних стрічок, як "Ідеальні незнайомці" (2015) і "Місце зустрічі" (2017) Паоло Дженовезе.

Марко Джалліні був одружений із Лореданою Джалліні, але у 2011 році жінка померла. Від цього шлюбу залишилося 2 сини: Рокко та Дієго.


ПостериІм’я:
03 червня 2020
Ваш коментар