Хелен Жиро

Увійти через
Реєстрація
 

Хелен Жиро
 
Хелен Жиро (Hélène Giraud)
Біографія
 

Хелен Жиро - французька режисерка, сценаристка, продюсер і художниця. Хелен родом з Парижа, на світ з'явилася в 1970 році в сім'ї французького художника, мультиплікатора і творця коміксів Жана Жиро, також відомого під псевдонімом Мебіус.

На початку своєї творчої кар'єри Жиро працювала графічним дизайнером, в 1997 році вона допомагала при створенні фільму Люка Бессона «П'ятий елемент», а в 2006 році була візуальним розробником мультиплікаційного фільму в стилі кіберпанк «Ренесанс» режисера Крістіана Волькмана.

У 2004 році Хелен разом з режисером і сценаристом Томасом Забо починає працювати над історією до мультсеріалу «Букашки» на студії «Futurikon». Перші серії мультсеріалу вийшли на екрани в 2006 році, вони представляли собою коротенькі п'ятихвилинні історії про нелегке життя різних комах, які іноді так нагадують людей. Жиро виступила в якості режисера і сценариста. Уже в 2010 році вийшов другий сезон цікавого серіалу.

У 2013 році була завершена робота над повнометражним варіантом історії про комашок «Букашки. Пригода в Долині мурах», створеного у співавторстві тих же Хелен Жиро і Томаса Забо. Захоплююча пригода мурашок, що знайшли скарб (коробку з цукром) має тривалість 89 хвилин. Прем'єра мультфільму відбулася 17 листопада 2013 року в рамках естонського кінофестивалю в Таллінні «Tallinn Black Nights», де він отримав номінацію в категорії «Кращий фільм для дітей». Також картина брала участь на фестивалі «European Film Awards», де номінувалася як краща анімаційна стрічка і на кінофестивалі «Magritte Awards» як кращий іноземний фільм.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:
Коментарі
 
Ім’я
23 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw