Іріна Горбачева


Ирина Горбачева
Дата народження:
10 квітня 1988

Рейтинг персони

8.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Російська актриса театру і кіно.

Ірина Горбачова народилася 10 квітня 1988 року в місті Маріуполь (Донецька область, СРСР). З дитинства займалася вокалом і хореографією. У 2006-2010 роки навчалася в Театральному інституті імені Бориса Щукіна, курс Родіона Юрійовича Овчинникова. Під час навчання Ірина була задіяна в спектаклях Театру Вахтангова. Після закінчення навчання Горбачова Ірина починає брати участь в стажёрской трупі Майстерні Петра Фоменка, а кількома місяцями пізніше стала задіяні і в студії О. Табакова як запрошена актриси в постановці «Фантазії Фарятьєва».

Ірина Горбачова дебютувала в кінематографі в 2008 році у фільмі Романа Пригунова «Індиго», який був дебютом і режисера. Брала участь в документальному фільмі про театр Петра Фоменко, який знімався спеціально для телеканалу «Росія-Культура». У лютому 2016 роки знялася в музичному відео Івана Дорна на пісню «Ти завжди в плюсі». Першого квітня 2016 року став гостею епізоду російської телепередачі «Вечірній Ургант» на «Первом канале».

У квітні 2016 року номінована на престижну російську премію «Золота маска» в номінації «Краща жіноча роль» за виставу «Сон в літню ніч». У 2016 році отримала премію «Жінка року 2016» за версією журналу «GQ». 5 грудня 2016 року Ірина Горбачова отримала «Зірку театрал» номінації «Краща жіноча роль другого плану» за роль Олени у виставі «Сон в літню ніч», поставленому Іваном Поповські «Майстерні Петра Фоменка».Постери
Ім’я:
17 вересня 2021
Ваш коментар