Гійом Гуі


Guillaume Gouix
Дата народження:
30 листопада 1983

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Гійом Гуі - французький актор і режисер. Народився 30 листопада 1983 року в Екс-ан-Прованс у Франції. Осягав ази акторської майстерності в Марсельській консерваторії, а після її закінчення навчався в Регіональній школі акторської майстерності в Каннах. Гуі грав на сцені під керівництвом іменитих театральних режисерів, таких як Дідьє Галас, Бруно Бьен і Жан-П'єр Вінсернт.

З 2000 року Гійом почав з'являтися на екрані. Його дебютною роллю став Кевін з французької стрічки Крістофа Річерт «Друга половина липня», випущеної в 2000 році. У цей же період (перша половина 2000) він знявся в декількох телевізійних фільмах і серіалах («Стажери: Перші кроки в поліції», «Сильні плечі»).

Трохи пізніше актора також можна було побачити в серіалі «Новели Гі Де Мопассана», міні-серіалі «Мовчання яструба» і фантастичній багатосерійній стрічці «На поклик скорботи», в якій виконав одну з постійних ролей (Сержа).

За свою акторську кар'єру Гуі Гійом встиг виконати більше 35 різнопланових ролей. Наприкінці першого десятиліття 2000-х Гуі засвітився в картинах «Близькі вороги», «Пропала в Довілі» Софі Марсо, «Дорога», «Високі стіни», «Повстала» і «Непокірні». У першій половині 2010-х років він знявся у великій кількості фільмів, а в 2010-му вийшло відразу 7 стрічок за участю Гійома, в числі яких «22 кулі: Безсмертний» з Жаном Рено, «Копакабана» і «Прекрасна скалка». У 2011 році він виконав одну з головних ролей у кримінальній комедії Жеральда Юсташ-Матьє «Пупупіду». А разом з ним у картині знялися Жан-Поль Рув і Софі Куїнтон. А через пару місяців після прем'єри «Пупупіду» на екрани вийшла драма «Джиммі Рівье», в якій Гуі також виконав головну роль. У цей період він поповнив свій акторський список ще кількома ролями у фільмах «Північ у Парижі» Вуді Аллена, «І раптом мені всіх не вистачає» Дженніфер Девольдер, «Алія» Елі Важемана та інших.

У 2012 році Гійом порадував своїх шанувальників відразу двома головними ролями - в драмі «За стінами» і комедії «Будинок на колесах», а в 2013 став виконавцем ролі головного героя в комедійній стрічці Сільвена Шоме «Мій Аттіла Марсель». Через рік (в 2014) актор знявся у французькій комедії Одрі Дани «Красуні в Парижі» і кримінальному бойовику Седріка Жіменеса «Французький транзит», де його партнерами по зйомках стали Жиль Леллуш і Жан Дюжарден.

Зараз Гуі задіяний відразу в декількох кінопроектах, серед яких стрічка Елі Важемана «Анархісти», яка вже скоро з'явиться на широких екранах.

Крім акторської діяльності Гійом пробує себе в якості режисера. Перший крок у цьому напрямку Гуі зробив ще в 2011 році, знявши за власним сценарієм 20-хвилинну короткометражну стрічку «Алексіс Іванович, ви мій герой», і продовжив заняття режисурою 17-хвилинною стрічкою «Mademoiselle», яка була ним створена в 2014 році.Постери
Ім’я:
27 липня 2021
Ваш коментар