Сет Ґрін

Увійти через
Реєстрація
 
Сет Ґрін
 
Сет Ґрін (Seth Green)
Дата народження: 08 лютого 1974 1974-02-08
Біографія
 

Американський актор, продюсер, сценарист і режисер. 

Народився в Овербрук Парк, Філадельфія, Пенсильванія, США. 

Батьками Сета були Герб-вчитель математики і Барбара-художниця. Він відвідував суспільну школу і грав у футбол. Стати актором Сет вирішив у шість років, після того, як будучи в літньому таборі, побачив виставу "Hello, Dolly!".  

Його перша роль у кіно була в 1984 році, називався фільм "Мільярд для Бориса". Він також брав участь в "Радіоднях" Вуді Аллена (1987 рік) як Джо, потім у фільмі "Великий Бізнес" (1988 рік) і в тому ж році в "Моя мачуха інопланетянка" (разом з майбутньою партнеркою по серіалу "Баффі" Елісон Ханніган). Приймав участь в декількох виступах у 80-і роки в серії телепередач "The Wonder Years". 

Грін знявся в фільмі Стівена Кінга "Воно" (в ролі 12-ти річного Річчі Тозієра), у всіх трьох фільмах про Остіна Пауера (в ролі сина Доктора Зло), у фільмах "Ворог держави" і "Пограбування по-італійськи" в ролі комп'ютерного фахівця. В 1994 році він разом з Дженніфер Лав Хьюітт з'явився в "Птахах Раю". 

З 2005 року Сет Грін є одним з творців і виробників анімаційного серіалу "Робоцип". Актор був неодноразово премійований. Серед його винагород – безліч всіляких премій, включаючи і престижні винагороди за ефективну продюсерську діяльність.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
8.0 / 10 Голосів: 1
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
22 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw