Сет Ґрін


Seth Green
Дата народження:
08 лютого 1974

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американський актор, продюсер, сценарист і режисер. 

Народився в Овербрук Парк, Філадельфія, Пенсильванія, США. 

Батьками Сета були Герб-вчитель математики і Барбара-художниця. Він відвідував суспільну школу і грав у футбол. Стати актором Сет вирішив у шість років, після того, як будучи в літньому таборі, побачив виставу "Hello, Dolly!".  

Його перша роль у кіно була в 1984 році, називався фільм "Мільярд для Бориса". Він також брав участь в "Радіоднях" Вуді Аллена (1987 рік) як Джо, потім у фільмі "Великий Бізнес" (1988 рік) і в тому ж році в "Моя мачуха інопланетянка" (разом з майбутньою партнеркою по серіалу "Баффі" Елісон Ханніган). Приймав участь в декількох виступах у 80-і роки в серії телепередач "The Wonder Years". 

Грін знявся в фільмі Стівена Кінга "Воно" (в ролі 12-ти річного Річчі Тозієра), у всіх трьох фільмах про Остіна Пауера (в ролі сина Доктора Зло), у фільмах "Ворог держави" і "Пограбування по-італійськи" в ролі комп'ютерного фахівця. В 1994 році він разом з Дженніфер Лав Хьюітт з'явився в "Птахах Раю". 

З 2005 року Сет Грін є одним з творців і виробників анімаційного серіалу "Робоцип". Актор був неодноразово премійований. Серед його винагород – безліч всіляких премій, включаючи і престижні винагороди за ефективну продюсерську діяльність.
Постери
Ім’я:
03 березня 2021
Ваш коментар