Дженніфер Ґрей


Персона - Дженніфер Ґрей
Like
Jennifer Grey
Дата народження:
26 березня 1960

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американська актриса.

Дженніфер Грей народилася 26 березня 1960 року в Нью-Йорку в родині кіно- і театрального актора і танцюриста Джоела Грея (в 1972 році він прославився роллю конферансьє в легендарному фільмі Боба Фосса «Кабаре», а у 2000 році знявся у другорядній ролі в гучному фільмі Ларса фон Трієра «Танцююча в темряві») і співачки Джо Уайлдер. По лінії батька - внучка єврейського комедіанта Міккі Каца (Mickey Katz, справжнє ім'я Меєр (Мирон) Кац, 1909-1985 рр.).

Актриса дебютувала в кіно в середині 1980-х, знявшись в 1984 році в невеликих ролях в картинах «Безрозсудна», «Червоний світанок» і «Клуб« Коттон »Френсіса Форда Копполи. Через три роки, за час яких Дженніфер діставалися тільки другорядні ролі, вона знялася в мелодрамі «Брудні танці» - одному з найбільш прозвучали фільмів кінця 1980-х, - зігравши юну Френсіс Хаусмен на прізвисько Бебі, яка закохалася в досвідченого танцюриста Джонні, персонажа Патріка Свейзі . Фільм користувався грандіозним успіхом у публіки, зібравши більше 200 мільйонів доларів в світовому прокаті проти 6 мільйонів, витрачених на виробництво. Дженніфер ж отримала за роль Бебі (примітно, що вона була на 10 років старший за свою сімнадцятирічної героїні) свою єдину за творчу кар'єру номінацію на премію «Золотий глобус».

Незважаючи на такий багатообіцяючий прорив, кар'єра Дженніфер склалася не зовсім вдало. Її запрошували працювати в основному на другорядні ролі, але фільми з її участю не отримували резонансу у критиків і публіки. У 1989 році вона з'явилася в комедії «Шукачі з Бродвею», де головну роль грала співачка Мадонна, яка отримала за її виконання номінацію на антипремію «Золота малина». Потім в 1992 році Дженніфер отримала головну роль у фільмі «Вітер», але він провалився в прокаті.

На телебаченні актриса знімалася більш стабільно і регулярно. Найбільш помітними були її ролі в телевізійних драмах «Вбивство на Міссісіпі» і «Кримінальне правосуддя» (обидва фільми - 1990 року) і трилері «Справа про вбивство» (1992), а також в телефільмі «Вестсайдський вальс» (1995), де крім Дженніфер знялися Ширлі Маклейн і Лайза Міннеллі. У тому ж 1995 році її можна було побачити в епізоді серіалу «Друзі», в якому актриса зіграла подружку Рейчел, героїні Дженніфер Еністон. У 2001 році, після того, як Дженніфер вийшла заміж, вона зробила тривалу перерву і п'ять років не знімалася. Повернувшись до роботи в 2006 році, Дженніфер взяла участь у двох проектах - знялася в ролі другого плану в мелодрамі «Кіт» і разом з чоловіком зіграла головних героїв в сімейному телевізійної комедії «Дорога в Різдво». У 2010 році Дженніфер Грей (в парі з танцюристом Дереком Хафом) виграла у фіналі популярної американської програми ABC «Танці з зірками» (Dancing With the Stars). Про подальші творчі плани актриси поки нічого не відомо.


ПостериІм’я:
04 серпня 2020
Ваш коментар