Марк-Андре Ґронден


Marc-André Grondin
Дата народження:
11 березня 1984

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Канадський актор театру і кіно.

Марк-Андре Гронден народився в 1984 році в Монреалі. Його батько - радіо-ведучий Квебека Денис Гронден. Мати має мексиканські корені. У Марка-Андре є старший брат Матьє Гронден. Акторську кар'єру почав в три роки в рекламі апельсинового соку. Дебют в кіно відбувся рано: першу свою роль він зіграв у віці семи років у фільмі 1991 року «Нелліган» (Nelligan).

Міжнародна популярність до актора прийшла з роллю в картині «Брати C.R.A.Z.Y.», де Марк-Андре грає молодого квебекского гомосексуала Захарі Болье, сексуальна орієнтація якого відкидається батьком - прихильником католицизму і традиційних цінностей. Ця роль розкрила талант молодого актора. За роботу в цій картині він отримав приз на кінофестивалі у Ванкувері в номінації «Кращий актор в канадському фільмі» і премію «Jutra Awards» на кінофестивалі в Монреалі.

Роль Рафаеля Дюваля в драмі «Перший день решти життя» (Le premier jour du reste de ta vie) принесла йому нагороду «Сезар». У 2010 році на екрани вийшов фільм «Хамелеон», в якому Марк-Андре Гронден виконав роль французького серійного самозванця і пройдисвіта Фредеріка Бурда. Критики розійшлися в своїх оцінках цієї ролі актора, картина була ними зустрінута в основному холодно. Деякі з них вважали образ Бурдена непереконливим, а гру Марка-Андре Гронден слабкою. Інші ж, навпаки, вважали цю його акторську роботу блискучою.Постери
Ім’я:
23 липня 2021
Ваш коментар