Агне Грудіте


Agne Grudyte
Дата народження:
09 липня 1986

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Литовська актриса і телеведуча.

Агне народилася 9 липня 1986 року в місті Шяуляй Литовської РСР, але періодично гостювала у родичів у селі Кальтіненай. (Шілальскій район). Ще в дитячому садку взяла участь в дитячому пісенному конкурсі Dainų dainelė («Пісня-пісенька»), а пізніше співала в ансамблі «En-den-du» під керівництвом Вадима Камразера. Як вона згодом стверджувала, її кумиром був співак Роббі Вільямс. Крім співу, Грудіте також паралельно навчалася грі на музичних інструментах: канклес і піаніно. У старших класах навчалася вже в Шяуляйський університетської гімназії., А після її закінчення поступила в Шяуляйскій університет на факультет мистецтва, який закінчила за спеціальністю «Естрадний мистецтво».

Почавши працювати на телеканалі TV3 в 2010 році, Агне несподівано отримала запрошення на одну з основних ролей телесеріалу «Літо в Найсяй.». Серіал виявився дуже популярним і знімався аж до 2015 року, а глядачі помітили красиву дівчину, яку навіть назвали потенційним секс-символом Литви. У 2012 році вона знялася в романтичній комедії «Один Валентин» (але частіше використовується вільний переклад назви фільму - «День святого Валентина»), в яку увійшов ряд еротичних сцен, через що картина в деяких ЗМІ була названа самим еротичним литовським фільмом року . Також в 2012 році груди знялася в грузино-литовському телесеріалі «Винний шлях», завдяки чому стала відома і в Грузії. Протягом двох наступних років вона знялася в ще двох іноземних проектах - українському телесеріалі «нюхач» і російському фільмі-катастрофі «Екіпаж».

Особисте життя.

У перший раз вийшла заміж в 22 роки, а до моменту початку зйомок в серіалі «Літо в Найсяй» вже була вагітна; пізніше народила доньку Єву. Висока популярність і постійна зайнятість актриси стали причиною сімейних сварок, тому незабаром пара розпалася, при цьому Агне забрала собі шестимісячну доньку. Через півтора року вийшла заміж вдруге.
Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар
root
root (Киев) 29 серпня 2018 05:04
0

Аноним 28 серпня 2018 18:00
У восьмому рядку не "груди", а Грудіте буде правильно. Виправте будь ласка
Спасибо, исправили
.
Аноним
Аноним 28 серпня 2018 18:00
0
У восьмому рядку не "груди", а Грудіте буде правильно. Виправте будь ласка
.