Карла Ґуджіно


Carla Gugino
Дата народження:
29 серпня 1971

Рейтинг персони

9.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Американська актриса.

Карла Гуджино народилася в місті Сарасота, штат Флорида. Її батько був італійцем за походженням, а мати мала англо-ірландське коріння. Батьки Карли розлучилися, коли їй було два роки. Карла була змушена жити на два будинки: у її батька, разом з братом, Карлом-молодшим, будинки в Сарасота, і у матері в Каліфорнії. Вона описує своє дитинство, проведене на обох узбережжях США наступним чином: «Я жила в халупі з матір'ю в Північній Каліфорнії і в прекрасному будинку з батьком. Там були тенісні корти і плавальний басейн, їздила в Європу на літо. Я відчувала, що прожила два абсолютно різних дитинства ». У 15 років Гуджино почала займатися модельним бізнесом, але змушена була його залишити через невеликого зросту.

За порадою рідних Карла почала брати уроки акторської майстерності в Лос-Анджелесі. До закінчення курсів вона встигла знятися в ролі другого плану в своєму дебютному фільмі - «Загін з Беверлі-Хіллз». Після успіху цієї стрічки кар'єра Карли пішла в гору. Вона почала багато зніматися. У наступні чотири роки було випущено кілька фільмів і серіалів з її участю. Однак, головні ролі їй не діставалися. Першу помітну роль Карла отримала у фільмі «Життя цього хлопця», випущеному в 1993 році. У цій стрічці її партнерами на знімальному майданчику стали такі зірки, як Роберт Де Ніро і Леонардо Ді Капріо.

Карла встигла взяти участь у наступних шоу: «Врятовані дзвінком», «Хто тут бос?», «Альф», «Доктор Дуги Хаузер» і «Чудові роки». Вона так само знялася в романтичній комедії з Полі Шором «Son in Law» в 1992 році і в відеокліпі групи Bon Jovi на пісню «Always» в 1994 році. Через деякий час, після яскравих, помітних ролей на телебачення, Карла починає з'являтися на великих екранах із завидною регулярністю. Їй часто пропонують ролі першого плану. Карла Гуджино знялася у фільмі як «Майкл» з Джоном Траволтою, «Любов до життя» з Шерілін Фен і в фільмі «Очі змії» з Ніколасом Кейджем. Успішними для Карли Гуджино стали ролі в серії фільмів Роберта Родрігеса «Діти Шпигунів», роль Карен Сіско в однойменному серіалі (2003-2004) і доктора Моллі Ен Кефрі в телесеріалі «Межа» (2005-2006), де актриса продемонструвала своє драматичне дарування. У 2007 році Гуджино приступила до зйомок у ролі Аманди, агента Вінсента Чейза, в серіалі «Красені». В цьому ж році знялася у фільмі Рідлі Скотта «Гангстер».Постери
Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар