Ванесса Ґуїд

Увійти через
Реєстрація
 

Ванесса Ґуїд
 
Ванесса Ґуїд (Vanessa Guide)
Біографія
 

Французька акторка.

Ванесса Гуїд народилася 21 березня 1989 року в Безансоні, регіон Франш-Конте, департамент Ду, Франція, у сім'ї батьків перукарів. У неї є молодші брат і сестра. У дитинстві майбутня акторка мріяла про зоряну танцювальну кар'єру, але пристрасть до виступів на сцені та бажання грати в комедіях перемогло. Ванесса відвідувала Ліцей Пастера в рідному місті. Пізніше Гуїд навчалася на театральному факультеті в Консерваторії Безансона, де і отримала ступінь бакалавра виконавчих мистецтв. Відточує свою майстерність вона й надалі в Парижі.

Дебют акторки в кінематографі відбувся у 2008 році з фільму Каролін Юппер "Наслідки" і з 22 епізодів шоу "Паризькі історії".

Перший великий проект до Ванесси прийшов у 2012 році. Це була робота режисури Олів'є Даана "Команда мрії".

2013 рік був неймовірно активним для Гуїд. За цей час її фільмографію поповнили стрічки "Китайська головоломка", "Як вкрасти діамант", "Правила життя французького хлопця".

Протягом 2014-2015 років акторка взяла участь у створенні таких картин, як "Любов від усіх хвороб", "Любов у рознос" (обидві 2014), "Нові пригоди Аладіна", "Випадково вагітна" (обидві 2015).

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 10
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
27 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw