Данай Ґуріра


Danai Gurira
Дата народження:
14 лютого 1978

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американська актриса і драматург.

Данай Джекесай Гуріра народилася в Айові в сім'ї емігрантів з Родезії. Пізніше вона закінчила Нью-Йоркський університет і незабаром дебютувала в театрі.

У 2005 році вона написала п'єсу In the Continuum, яка принесла їй премії Obie і Outer Critics Circle Award. У 2007 році вона зіграла одну з головних ролей у фільмі "Відвідувач", а після з'явилася в картинах «Місто привидів» і «Забери мою душу». У 2009 році Данай Гуріра дебютувала на Бродвеї в п'єсі серпня Уїлсона Joe Turner's Come and Gone. У 2010-2011 роках у неї була другорядна роль в телесеріалі HBO «Тримей».

У березні 2012 року було оголошено, що Данай Гуріра буде грати роль Мішон в третьому сезоні телесеріалу «Ходячі мерці». Незадовго до початку зйомок в серіалі «Ходячі мерці» Данай Гуріра зіграла головну роль в незалежному фільмі режисера Ендрю Досунму «Мати Джорджа», який був вперше показаний в рамках кінофестивалю «Санденс» в січні 2013 року. Гуріра отримала похвалу від критиків за свою гру у фільмі, які зокрема називали її потужною і неймовірно глибокої і переконливою в ролі безплідною нігерійської емігрантки, яка намагається завести дитину для свого американського чоловіка. У квітня 2013 року Данай Гуріра була включена в список «Ста найкрасивіших людей» за версією журналу People. У 2015 році п'єса Гуріра Eclipsed з Люпіта Ньоно в головній ролі стартувала на офф-бродвейській сцені. Пізніше постановка перемістилася на Бродвей, що дозволило їй бути висунутою на «Тоні».

У 2016 році Гуріра зіграла роль Афені Шакур в біографічному фільмі «Тупак Шакур» про життя репера.Постери
Ім’я:
22 вересня 2021
Ваш коментар