Меґґі Джилленгол


Maggie Gyllenhaal
Дата народження:
16 листопада 1977

Рейтинг персони

9.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Американська актриса.

Маргарет Рут Джилленхол народилася в Нью-Йорку, США. Батько Меггі, Стівен Джилленхол – відомий кінорежисер, мати, Наомі Фонер – сценарист. Не дивно, що і Меггі Джилленхол, і її молодший брат Джейк з юних років знімалися в кіно. 

Вперше Меггі Джилленхол з'явилася в кіно в 1992 році, у фільмі свого батька "Waterland". У подальших чотирьох фільмах, Меггі Джилленхол також знімалася у свого батька в невеликих ролях. Проте в 1999 році Меггі Джилленхол вирішила самостійно будувати свою кар'єру, виїхала до Нью-Йорка і грала на Бродвеї в театрі Берклі Реперторі в спектаклях "The Tempest (Буря)", "Antony and Cleopatra (Антоній і Клеопатра)", "The Butterfly Project (Проект Батерфляй)" і "No Exit (Виходу немає)". 

У 2000 році Меггі Джилленхол знялася у фільмі "Cecil B. Demented (Безумний Сесіл Б.)" Джона Уотерса, після якого про неї заговорили як про характерну актрису, здатну створювати глибокі образи. Потім були фільми "Donnie Darko (Донні Дарко)" (2001), "Confessions of а Dangerous Mind (Зізнання небезпечної людини)" (2002), "Adaptation (Адаптація)"(2002), "40 Days and 40 Nights (40 днів, 40 ночей)" (2002). 

Справжня слава прийшла до Меггі Джилленхол після ролі в "Secretary (Секретарці)". Меггі Джилленхол настільки глибоко передала образ героїні, що була висунута відразу на п'ять різних премій, включаючи "Золотий Глобус" за кращу жіночу роль. Одну з винагород - "National Board of Review of Motion Pictures" - вона виграла. Після цього пропозиції зніматися посипалися як з рогу достатку. "Mona Lisa Smile (Посмішка Мони Лізи)" (2003), "Criminal (Кримінал)" (2004), "The Great New Wonderful (Велике нове диво)" (2005). 

На світ з'явилися такі фільми, як "Happy Endings" (2005) – номінація "Іndependent Spirit Award", "Stranger than Fiction (Незвичайніше, ніж вигадка)" (2006) – номінація "Saturn Award", "Sherrybaby" (2006) – три номінації на кращу жіночу роль, включаючи "Золотий Глобус", "The Dark Knight (Темний лицар)" (2008). Це не рахуючи озвучення мульфільма "Monster House (Будинок-монстр)" (2006) – номінація за кращий голос "Annie Award".Постери
Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар