Ростислав Хаіт


Ростислав Хаит
Дата народження:
21 вересня 1971

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Український актор, сценарист і продюсер.

Ростислав Валерійович Хаїт народився 21 вересня 1971 року в Одесі, УРСР, СРСР (зараз це обласний центр в Україні), у сім'ї Юлії Хаїт і гумориста Валерія Ісаковича Хаїта. У нього є брат Євген, теж гуморист. Майбутній актор навчався в Одеській школі №119, де зустрів Леоніда Бараца. Із цим хлопцем зав'язалася відмінна дружба на роки, яка триває до сьогодні. Згодом Ростислав і Леонід створили чимало якісних проектів. На початку останнього десятиліття ХХ століття Хаїт був частиною програми "Джентльмен-шоу", де тоді був художнім керівником його брат. У 1993 році майбутній актор став випускником естрадного факультету Російського інституту театрального мистецтва (ГІТІС). Саме у стінах цього закладу сформувалася театральна трупа "Квартет І": Ростислав Хаїт, Леонід Барац, Олександр Демидов і Каміль Ларін.

Дебют актора в кінематографі відбувся в 2002 році з ролі в серіалі "Гроші". Уже через рік світ побачив постановку, яка принесла популярність "Квартету І" – мова йде про "День радіо". Наступний великий спектакль трупи "День виборів" (2007) знову знайшов успіх, тому в 2008 і 2009 роках відповідно з'явилися кіноадаптаціі цих творінь. У всьому цьому Ростислав брав участь як актор і як сценарист.

Протягом 2010-2013 років Хаїт був зайнятий у створенні картин "Про що говорять чоловіки" (2010), "Про що ще говорять чоловіки" (2011), "Швидше, ніж кролики" (2013).

За 2015 рік фільмографію актора та сценариста поповнили стрічки "Країна чудес", "День виборів 2", "Іван Царевич і Сірий Вовк 3" (в останній тільки сценарій).Постери
Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар
Шмуклер Михаил
Шмуклер Михаил 07 травня 2010 19:55
0
Посмотрел твой фильм, супер, ты молодец. Мне так хотелось быть там с Вами и мне было, что рассказать, ты попал в самую точку. Молодец, удачи и больших творческих успехов.                P.S .Вот пример нашим метрам, когда отличный фильм снимают с небольшим бюджетом.              Привет с ул.Транспортной.
.