Тоні Гейл


Tony Hale
Дата народження:
30 вересня 1970

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Актор.

Повне ім'я: Ентоні Р. Хейл.

Місце народження: Вест-Пойнт, Нью-Йорк, США.

Народився в сім'ї фізиків. У 1992 році закінчив як журналіст інститут Samford, при цьому вже будучи з досвідом гри в аматорському театрі. У 1994 році він закінчує школу мистецтв Regent у Вірджинії. Зніматися починає в середині 90-х, з'являючись спочатку на телебаченні, у фільмах і часто в серіалах. Пізніше він так і буде багато з'являтися в серіалах. Серед перших ролей персонажі в "Закон і Порядок", "Швидка допомога", "Клан Сопрано", "Секс у Великому місті" та інші. Грає в рекламі, наприклад багато хто відзначив його в рекламному ролику для Volkswagen, де він виконав пісню Mr. Roboto. Іноді він займається озвучкою мультсеріалів. Будучи в дружбі з Полом фігом, часто з'являється в його ж проектах, наприклад в серіалах "Уповільнений розвиток", "Правосуддя" та інших. Серед його кіноролей можна назвати "Інформатор" Стівена Содеберга і "Копи в спідницях" (2013).

У 2003 році одружується на візажист Марті Томпсон, яка пізніше народила акторові дочку. Марта Томпсон володарка нагороди Еммі за свої мейк-апи. Пара проживає в Лос-Анджелесі. З дружиною артист познайомився під час відвідування курсів з вивчення Біблії в Нью-Йорку, де актор довго час проживав на перших етапах своєї кар'єри.

Зазвичай його персонажі представляють із себе особистостей трохи невпевнених або добродушних. Плюс до всього зазвичай виконує ролі в комедіях, майже завжди. У 2013 році був номінований на Еммі за кращу чоловічу роль другого плана.Постери
Ім’я:
04 серпня 2021
Ваш коментар