Чулпан Хаматова


Дата народження:
01 жовтня 1975

Рейтинг персони

9.9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 8

Біографія

Народилася в Казані. В дитинстві займалася фігурним катанням, а з восьмого класу вчилася в математичній школі при Казанському університеті. Після школи кілька місяців провчилася в фінансово-економічному інституті, а потім втупила до Казанського театрального училища. Викладачі порадили Чулпан Хаматовій продовжити навчаня в Москві, що вона і зробила, поступивши до ГІТІСу, на курс Алєксєя Бородіна.

Чулпан Хаматова виступала на сценах кількох московських театрів: Молодіжного, "Театра Місяця", Тетатру Антона Чехова, Центрального дитячого театру, в "Незалежній антрепризі".

Від 1998 року працює в труппі московського театру "Соврємєннік".

В кіні Хаматова дебютувала на третьому році навчання у ГІТІСі - зіграла роль Каті у фільмі Вадіма Абдрашитова "Час танцівника". Уславилася роллю Ріти у фільмі Валерія Тодоровського "Країна глухих". Чулпан Хаматова грала у фільмах "Місячний тато" Бахтіяра Худойназарова, "72 метри" та "Загибель імперії" Володимира Хотінека, "Діти Арбату" Андрія Ешпая. Акторка багато працює в Європі: "Тувалу" Файта Хелмера, "Англія" А. фон Боріса, "Гуд бай, Ленін", "Віктор Фогель - колроль реклами".Ім’я:
29 вересня 2020
Ваш коментар