Лінда Гемілтон


Персона - Лінда Гемілтон
Like
Linda Hamilton
Дата народження:
26 вересня 1956

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американська актриса.

У Лінди є сестра-близнюк Леслі, яка народилася на 6 хвилин раніше, а також ще одна старша сестра і молодший брат. Батько Лінди, Керролл Стенфорд Хемілтон, загинув в аварії, коли Лінде і Леслі було п'ять років, а їхня мати вийшла заміж вдруге за шефа поліції Солсбері. Про кар'єру акторки Лінда ніколи не мріяла. Пару років вчилася грати на фортепіано, захоплювалася читанням. Навчалася в школі Вікоміко, де стала грати в спектаклях завдяки сестрі: їм здавалося забавним, коли в одній виставі грають два абсолютно однакових людини. Група називалася «Кент Плеерс» і ставила п'єси Генрі Філдінга, Агати Крісті, Артура Міллера, а потім і Шекспіра. Закінчила коледж Вашингтона в Честертаун (штат Меріленд), потім - Інститут Лі Страсберга в Нью-Йорку. У 1979, закінчивши студію, Лінда переїжджає до Каліфорнії.

Кар'єра почалася з робіт на телебаченні на початку 80-х, дебют в кіно в 1982 році у фільмі «Гра в вбивство». Роль Сари Коннор у першому «Термінаторі» приносить їй перший великий успіх, а участь в сіквелі (1991) виводить її в ранг зірок першої величини. Ця роль принесла їй премію «Сатурн» і нагороду від MTV [джерело не вказано 2462 дня] «за кращий жіночий образ». Також Лінда Хемілтон грала у фільмах «Схід Чорного Місяця» (1986), «Кінг-Конг живий» (1986), «Тіньова змова» (1997), «Пік Данте» (1997). За гру в телесеріалі «Красуня і чудовисько» вона була номінована на «Еммі» і «Золотий глобус».

У 1989 році Лінда Хемілтон купує будинок в Арлі (Франція). Двічі виходила заміж: її першим чоловіком був Брюс Еббот. Після проблем з народженням дитини (викидень) вона народжує сина Делтон. У грудні вона розлучається з Брюсом Еббот. Після виходу «Т2» Лінда переїжджає до Джеймса Кемерона, який розлучився до цього з Кетрін Бігелоу, і у них в лютому 1993 року з'являється дочка Жозефіна. Одружилися вони тільки влітку 1997 року, шлюб був недовгим, в 1999 вони розлучилися. Лінда Хемілтон з дітьми живе в Малібу. Сестра-близнюк Леслі підміняла її в деяких епізодах фільму «Термінатор 2: Судний день».


ПостериІм’я:
08 серпня 2020
Ваш коментар