Ліза Ґей Гемілтон - біографія, фільмографія та фото Ліза Ґей Гемілтон - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Ліза Ґей Гемілтон


Персона - Ліза Ґей Гемілтон
Like
«Lisa Gay Hamilton»
Дата народження:
25 березня 1964

Біографія

 Американська актриса.

Ліза Гей Хемілтон народилася в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, але провела більшу частину свого дитинства в Нью-Йорку на Лонг-Айленді. Поступово в Університет Карнегі - Меллон вона почала вивчати акторську професію, але через рік перейшла в Нью-Йоркський університет, який закінчила в 1985 році. Після вона отримала ступінь бакалавра мистецтв в Джульярдська школі в 1989 році.

Ліза Гей Хемілтон розпочала свою кар'єру з виступів на театральній сцені. Її першим помітним успіхом стала роль в п'єсі «Міра за міру», після чого вона домоглася успіху завдяки своїм драматичних ролей. За роль постановці «Долина пісень» в 1995-1996 роках вона отримала премії Obie і «Драма Деск» за кращу жіночу роль. Вона отримала свою другу Obie в 2008 році за виступ в п'єсі «Одне вбивство в Огайо».

У 1997 році, після декількох невеликих ролей другого плану у фільмах «Зворотний бік долі», «12 мавп» і «Джекі Браун», Хемілтон отримала одну з головних ролей в телесеріалі каналу ABC «Практика», яка принесла їй три номінації на премію Гільдії кіноакторів США. У перервах між зйомками вона знялася у фільмах «Любимая» з Опрою Вінфрі і «Справжній злочин» з Клінтом Іствудом. У 2003 році вона покинула серіал, а після зіграла одну з головних ролей у фільмі «Дев'ять життів». У 2009-2011 роках вона грала роль дружини Андре Брауера в телесеріалі «Чоловіки середнього віку». Її наступні ролі на телебаченні були в «Закон і порядок: Спеціальний корпус», «Анатомія пристрасті» і «Скандал».


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я
18 вересня 2019
Ваш коментар