Ден Гармон


Dan Harmon
Дата народження:
03 січня 1973

Рейтинг персони

9 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американський телевізійний сценарист і продюсер, а також письменник.

Хармон народився в Мілуокі, штат Вісконсін. Закінчив старшу школу в Браун Дір, в передмісті Мілуокі, і відвідував католицький університет Маркетт в Мілуокі. Деякий час навчався в коледжі каліфорнійського міста Глендейл. Пізніше Хармон використовувати свій досвід навчання в коледжі для написання сценарію телесеріалу «Спільнота». Хармон був учасником імпровізаційного театру комедії ComedySportz в Мілуокі разом з Робом шрабов, членом скетч-трупи The Dead Alewives, творцем коміксів. У 1996 році вони разом підготували альбом "Take Down the Grand Master". На початку своєї кар'єри в Мілуокі Хармон часто з'являвся на сцені безкоштовної комедії SafeHouse, відзначившись, зокрема, піснею про мастурбації.

В 1999 році Хармон взяв участь в створенні пілотної серії телесеріалу Heat Vision and Jack (в головних ролях Оуен Вілсон, Джек Блек і Рон Сільвер). Разом з Сарою Сильверман він створював програми для Comedy Central, написавши сценарії для декількох епізодів. Також Хармон написав сценарії двох епізодів комедійного веб-серіалу Yacht Rock [en] для Channel 101. Разом з Робом шрабов він був творцем, виконавчим продюсером і виконавцем телепрограми Acceptable.TV для каналі VH1, написав в співавторстві з ним сценарій мультфільму «Будинок-монстр ». Йому приписують написання частини серій коміксів Роба шрабов Scud: The Disposable Assassin, а також спін-офф серії коміксів La Cosa Nostroid.

У 2009 році NBC вибрала для показу восени ситком Хармона «Спільнота», на яку його надихнув його власний досвід навчання в коледжі спільноти. Протягом 3 сезонів Хармон був виконавчим продюсером і шоураннер серіалу, поки 18 травня 2012 року не було оголошено про його відхід в результаті напруженості у відносинах з керівництвом Sony. 1 червня 2013 року Хармон оголосив про своє повернення в команду «Товариства» в якості со-шоураннер разом з Крісом Маккенна; ця новина була підтверджена Sony Pictures 10 червня О травні 2014 роки після показу п'ятого сезону NBC прийняла рішення закрити серіал, після чого Хармон оголосив 30 червня 2014 року, що Yahoo! відновила серіал, маючи намір показати 13 епізодів шостого сезону в онлайн-ефірі на Yahoo! Screen.

23 травня 2011 року Хармон почав спільно з Джеффом Б. Девісом випускати щомісячне комедійне шоу і подкаст під назвою Harmontown. Після його звільнення з команди «Товариства», шоу стало щотижневим. Шоу надихнуло підписаний сервіс потокового мультимедіа Seeso на створення мультсеріалу HarmonQuest. Гостями Harmontown були такі зірки як БОБКЕТ Голдтуейт, Обрі Плаза, Ерік Айдл, Джейсон Судейкіс, Зої Лістер-Джонс, Робін Вільямс, а також колишня дружина Хармона, подкастера Ерін Макгаті. У початку 2013 року Хармон і Девіс провели гастролі, під час якого влаштовували трансляції з Остіна, Нешвілла, Сомервілль, Брукліна, штату Род-Айленд і інших місць. Тур став предметом документального фільму режисера Ніла Берклі, який супроводжував Хармона і Девіс. Прем'єра фільму, названого Harmontown, відбулася на кінофестивалі в Остіні SXSW 8 березня 2014 року.

Під час річної перерви в роботі над сіткомом «Спільнота» Хармон в співавторстві з Джастіном Ройландом зайнявся роботою над анімаційним шоу. В цей же період Adult Swim замовив Хармоні і Ройланду 30-хвилинний анімаційний пілот серіалу «Рік і Морті». Прем'єра відбулася 2 грудня 2013 року, за підсумками якої було вирішено знімати другий сезон. У цьому серіалі Хармон озвучував репера MC Haps і Пташину особистість.
Ім’я:
22 вересня 2021
Ваш коментар