Кевін Гарт


Kevin Hart
Дата народження:
03 липня 1980

Рейтинг персони

6.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 6

Біографія

Кевін Харт - американський актор кіно і телебачення, сценарист, продюсер і артист комедійного жанру. Народився 3 липня 1980 року в Північній Філадельфії в Пенсільванії. Він виховувався матір'ю-одиначкою, Ненсі, а батько наркоман, Генрі, більшу частину дитинства Кевіна провів у в'язниці. У сім'ї також ріс старший брат Кевіна, Роберт. З юних років в непростих сімейних ситуаціях Кевін використовував свій вроджений талант смішити людей, таким чином, він часто згладжував сімейні конфлікти і уникав багатьох проблем. Харт навчався в середній північно-східній філадельфійській школі імені Джорджа Вашингтона, а після її закінчення переїхав до Нью-Йорк, де став студентом муніципального коледжу. Два роки провчившись в коледжі, він перебрався в Броктон штату Массачусетс, де працював продавцем взуття.

Творча кар'єра Харта почалася з аматорських вечірніх комедійних шоу в Філадельфії. З першим сценічним образом, Ліла Кевала, Кевін виступив у клубі «The Laff House» у Філадельфії, але виступ не користувалося особливим успіхом у глядачів. Кар'єра комедійного актора набирала обертів дуже повільно, кілька разів Харта засвистали публіка, а одного разу один з глядачів навіть запустив в актора шматочком курки. Перші невдачі дали відмінний поштовх Харту, він почав брати участь в комедійних змаганнях в Массачусетсі, і поступово його кар'єра пішла в гору. Спочатку Кевін наслідував вже відомим комікам, як Кріс Такер, але з часом він виробив свій власний стиль, який грунтувався на його особистих спостереженнях і власному життєвому досвіді.

Харт черпав натхнення в виступах всесвітньо відомих коміків, таких як Кріс Рок, Дейв Чаппел, Біл Косбі і Едді Мерфі. Він намагався з'єднати їх манери, модель поведінки і найкращі якості у своїх скетчах, при цьому подаючи цей збірний образ у своїй стилістиці. Протягом декількох років Кевін полюбився аудиторією, і, починаючи з 2009 року, він відправився в гастрольні тури із своїми виступами («I'm a Grown Little Man» - 2009, «Seriously Funny» - 2010, «Laugh At My Pain» - 2011). Тур «Laugh At My Pain» зібрав 15 мільйонів доларів, що зробило його найбільш популярним і продаваним туром в 2011 році. У 2013 році на телевізійних екранах стартувала найсвіжіша на сьогоднішній день передача за участю Харта - «Let Me Explain». Кевін також створив гру «Little Jumpman», яка доступна користувачам «iTunes». Також через цей додаток можна потрапити на його акаунти на Facebook, Twitter і YouTube. До речі більшість фанатів з усього світу спостерігає за творчою діяльністю Харта на YouTube.

Крім кар'єри комедійного актора стенд-ап шоу, Кевін часто з'являється в ролях художніх фільмів і телевізійних картин. Його першою роллю в серіалі став Люк з американської багатосерійної стрічки «Невизначені», яка вийшла на екрани в 2001 році. Його також можна побачити в серіалах «Все про нас», «Лав Інкорпорейшн», «Допоможи мені, допоможи собі», «Майстри вечірок» та інших. У кіно Кевін виконав більше 40 ролей, Харта часто запрошували створювати характерні образи в стрічках різних жанрів, але в більшості випадків комедійних. Серед картин, в яких знімався актор: бойовик «Паперові солдати» режисерів Девіда Деніела і Деймона Деша, музична драма «Мікс» Рона Андервуда, комедія «Школа виживання» Стівена Брілла, мелодрама Ніколаса Столлера «Трошки одружені» і багато інших фільмів.

У 2013 році актор з'явився в ролях відразу трьох фільмів: фантастичній комедії «Кінець світу 2013: Апокаліпсис по-голлівудськи» Сета Рогена і Евана Голдберга, бойовика «Спільна поїздка» Тіма Сторі, де він виконав головну роль разом з Айсом Кьюбом та спортивної комедії «Забійний реванш», в якому він працював на знімальному майданчику разом з Робертом Де Ніро і Сильвестром Сталлоне. Наступного року актор знявся ще у двох комедіях - «Думай як чоловік 2», знятої режисером Тімом Сторі і в головній ролі в «Що сталося минулої ночі» Стіва Пінка. Зараз Харт зайнятий зйомками в 7 картинах, незабаром глядачі зможуть оцінити талант Кевіна в комедіях «Нарешті відомий» (з Адамом Сендлером), «Весільний майстер» і «Крепись!» (Де він виконає одну з головних ролей разом з Елісон Брі і Уіллом Фарреллом ).

У жовтні 2013 року стало відомо, що Кевін працює над 30-хвилинним пілотним випуском свого нового стенд-ап шоу, в цей раз він не мітить на головну роль, а виконає другорядну. Харт і раніше пробував себе в якості учасника різних комедійних шоу. Неодноразово він був переможцем на різних тематичних фестивалях, за свою творчу кар'єру вже зібравши цілий урожай нагород, серед яких «MTV Video Music Awards», «NAACP Image Awards» та «BET Awards».

Кевін Харт був одружений на комедійній актрисі Торрі Харт, але пара розлучилася в 2011 році. Від шлюбу з Торрі у Кевіна підростає двоє дітей - донька Хевен і син Хендрікс. Відносини з батьком, який захоплювався наркотиками, Кевін налагодив, коли вже був у свідомому віці. Харт вважає, що батько показав йому правильний шлях на своєму неправильному прикладі. У своїх виступах він також часто згадує про свою матір, показуючи її люблячою, але заляканою жінкою (мати померла від раку в 2006 році). В серпні 2014 поступила інформація про те, що Кевін заручений з моделлю Еніко Перріш.Постери
Ім’я:
17 вересня 2021
Ваш коментар