Тері Хетчер


Teri Hatcher
Дата народження:
08 грудня 1964

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Американська актриса, письменниця і модель. 

Народилася в Саннівеілі, штат Каліфорнія (США). Повне ім'я Тері Лінн Хетчер. Вона була єдиною дитиною в сім'ї. Її батько - ядерний фізик, а мати - програміст. У дитинстві вона захоплювалася танцями і їздила з батьком на рибалку. У школі була відомою заводилою. Відразу після закінчення школи дівчинка пішла в Американську Консервоторію в Сан-Франциско, а паралельно з цим вона вивчала математику в коледжі. 

У 1977 році Тері відправилася з другом за компанію на прослухування до Голлівуду і там сама отримала першу в своєму житті роль. Вона зіграла в епізоді серіалу "Човен любові" співаючу і танцюючу русалку. Так і почалася її акторська кар'єра. Вона продовжувала зніматися в серіалах, і один з них приніс їй справжній успіх. Її героїня Лоіс Лейн з "Лоїі і Кларк: нові пригоди Супермена" (1993-1997) завоювала величезну любов телеглядачів. 

Після цього Тері стала отримувати епізодичні ролі в таких відомих фільмах як, наприклад: "Два дні в долині" (1996)"Завтра не помре ніколи" (1997), "Діти Шпигунів" (2001) та інших. Після того, як закінчився серіал, що приніс їй славу, вона довго не могла знайти собі хорошу роботу. Але в 2004 році їй нарешті це вдається і, обійшовши інших претенденток, вона отримує головну роль в серіалі "Відчайдушні домогосподарки". 

У "Відчайдушних домогосподарках" вона грає Сьюзан Майєр, досить забавну мати-одиначку, що шукає щастя і любов. Ця героїня вмить завоювала любов глядачів, і Тері отримала свою першу нагороду: Золотий Глобус за кращу жіночу роль в комедії в 2005 році. З часом кількість нагород лише збільшувалася, а її гонорари зростали. 

Написала автобіографічну книгу "Burnt Toast: And Other Philosophies of Life", яка вийшла 2 травня 2006 року. 

Зараз Тері Хетчер – одна з найзнаменитіших актрис, як в Америці, так і у всьому світі.
Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар