Сем Гезелдайн - біографія, фільмографія та фото Сем Гезелдайн - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Сем Гезелдайн


Персона - Сем Гезелдайн
Like
«Sam Hazeldine»
Дата народження:
29 березня 1972

Біографія

Англійський актор.

Семюел Хезелдайн народився 29 березня 1972 року в Хамерсміті, Лондон, Англія, Великобританія, в родині Ребекки Мур й актора Джеймса Хезелдайна. У Сема є сестра Хлоя. Освіту Хезелдайн отримував в Королівській академії драматичного мистецтва, але в 1993 кинув навчання заради кар'єри в музиці. Через 10 років він повернувся до акторської професії.

Дебют Сема в кінематографі відбувся в 2003 році з двох епізодів серіалу "Головний підозрюваний 6: Останній свідок". Через рік він зіграв у фільмі Бібана Кідрона "Бріджит Джонс: Грані розумного".

Період з 2007 по 2011 роки для Хезелдайна запам'ятався непоганою картиною Джеймса Мактіга "Ворон", а також участь у чотирьох епізодах серіалу "Суто англійські вбивства".

У 2014 році в фільмографії актора з'явилася стрічка Джорджа Клуні "Мисливці за скарбами" і серіал "Гострі козирки", де він з'явився в п'яти епізодах.

2016 рік став дуже продуктивним для Сема, адже тоді він зіграв у фільмах Луї Летерье "Брати з Грімзбі", Седріка Ніколя-Трояна "Білосніжка і мисливець 2" і Денніса Ганзеля "Механік: Воскресіння".


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я
19 серпня 2019
Ваш коментар