Лукас Геджес


Персона - Лукас Геджес
Like
Lucas Hedges

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Актор

Лукас Хеджес народився приблизно в 1996/1997 році (відомо, що коли він почав свою акторську кар'єру в 2007 році, йому було 10 років) в Нью-Йорку, США. До цього дня він живе в цьому місті, окрузі Бруклін.

Батьком Лукаса є американський сценарист, актор і режисер Пітер Хеджес. У 2003 році Пітер був номінований на "Оскар" за "Кращий адаптований сценарій" фільму "Мій хлопчик".

Лукас Хеджес, як уже говорилося, почав свою акторську кар'єру в 10-річному віці в роботі його батька "Закохатися в наречену брата", де зіграв епізодичну роль партнера по танцях Лілі.

Наступними картинами за участі Лукаса стали фільми "Королівство повного місяця" (Редфорд) і "Артур Ньюман" (Кевін Авері), які вийшли в 2012 році. Під час зйомки цих фільмів він зміг попрацювати разом з такими зірками, як Брюс Вілліс, Колін Ферт, Емілі Блант і інші.

У 2013 році вийшли фільми "Теорема Зеро" і "День праці" за участі Лукаса Хеджеса, де актор знову не зіграв головних ролей.

Напевно, найбільш відомий фільм, де брав участь Лукас Хеджес, вийшов в 2014 році – "Готель" Гранд Будапешт "". Актор тут зіграв епізодичну роль. Також в 2014 році вийшла ще одна картина за участіі Лукаса – "Убити гінця".

За 2015 рік актор встиг взяти участь у двох не надто відомих проектах – міні-серіал "Ляпас" і фільм "Анестезія".

18 листопада 2016 року в американський прокат виходить фільм Кеннета Лонергана "Манчестер біля моря", де Лукас зіграє роль Пітера.


ПостериІм’я:
11 серпня 2020
Ваш коментар