Мардж Гельґенберґер - біографія, фільмографія та фото Мардж Гельґенберґер - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Мардж Гельґенберґер


Персона - Мардж Гельґенберґер
Like
«Marg Helgenberger»
Дата народження:
16 листопада 1958

Біографія

 Американська актриса.

Хелгенбергер розпочала свою кар'єру в сімдесятих на радіо в Кірні, штат Небраска. У 1981 році вона отримала роль в денний мильній опері «Надія Райан», де знімалася наступні кілька років. Вона покинула мильну оперу в 1986 році щоб почати кар'єру в прайм-тайм і почала з'являтися в епізодах різних серіалів, а в 1987 році знялася в недовго проіснувала ситкомі каналу CBS.

У 1988 році Хелгенбергер отримала роль повії і феміністки К.С Коловський в серіалі «Чайна-Біч» з Даною Ділейні. У 1990 році вона виграла премію «Еммі» за кращу жіночу роль другого плану в драматичному телесеріалі за свою роль. У 1989 році вона дебютувала на великому екрані у фільмі «Після півночі», а після зіграла у фільмі Стівена Спілберга «Завжди». Після завершення «Чайна-Біч», в 1991 році, кар'єра Хелгенбергер складалася не дуже успішно і вона знімалася в основному низькобюджетних і зроблених для телебачення фільмах. В середині дев'яностих, після успішної ролі у фільмі 1994 року «У ковбоїв так прийнято», вона мала помірний успіх завдяки ролям другого плану у фільмах «Погані хлопці», «Особина», «Вогонь з пекла» і «Ерін Брокович». Також у неї була другорядна роль подруги Джорджа Клуні в телесеріалі «Швидка допомога» в 1996 році.

У 2000 році Мардж Хелгенбергер отримала свою найбільш значущу в кар'єрі роль - криміналіста Кетрін Уілоуз в телесеріалі «C.S.I .: Місце злочину». Спочатку запускається без особливих надій на успіх, серіал до другого сезону піднявся до другого рядка найпопулярніших програм року, а в третьому сезоні посів перше місце. За виконання своєї ролі Хелгенбергер двічі номінувалася на премію «Еммі» за кращу жіночу роль у драматичному телесеріалі, а також «Золотий глобус» за кращу жіночу роль в телевізійному серіалі - драма і стала однією з найбільш високооплачуваних актрис на телебаченні. Вона покинула шоу на початку 2012 року, після дванадцяти сезонів.

23 січня 2012 року Мардж Хелгенбергер отримала власну зірку на Голлівудській «Алеї слави».


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я
18 серпня 2019
Ваш коментар