Ліам Гемсворт


Liam Hemsworth
Дата народження:
13 січня 1990

Рейтинг персони

8.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 8

Біографія

Актор

Ліам Хемсворт народився в Мельбурні, Австралія, в родині Леоні, вчительки англійської мови, і Крейга, консультанта соціальних послуг. У нього є два старших брата: Кріс та Люк, також актори. Коли хлопчикові було вісім, сім'я переїхала на невеликий острів Філліп, що на південному сході від Мельбурна. У підлітковому віці Ліам займався серфінгом разом з братами.

Акторська кар'єра Хемсворта почалася з невеликих ролей в австралійських телевізійних серіалах - "Сусіди", "Дочки Маклеода", "Додому і в дорогу", "Слон і принцеса". У 2009 році Ліам відправився у Лос-Анджелес, щоб пройти прослуховування на роль скандинавського бога у фільмі Кеннета Брана "Тор". Але в підсумку вона дісталася його братові Крісу Хемсворту. В цьому ж році австралієць з'явився у фантастичній драмі Алекса Пройаса "Знамення" з Ніколасом Кейджем і в фільмі жахів "Трикутник".

Проривом у кар'єрі для Ліама Хемсворта стала драма Джулі Енн Робінсон "Остання пісня" з Майлі Сайрус. Фільм заснований на однойменній книзі популярного письменника Ніколаса Спаркса ("Щоденник пам'яті", "Дорогий Джон", "Вибір"). Потім у 2012 році на екрани вийшла фантастична драма "Голодні ігри" з Дженніфер Лоуренс, де Ліам зіграв Гейла Хоторна. Картина Гері Росса стала світовим хітом, зібравши більше ніж $ 690 млн. Хемсворт повертався до свого персонажу в фільмах "Голодні ігри: У вогні", "Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1" і "Голодні ігри: Переспівниця. Частина 2".

Кілька років тому актор пробувався на роль у бойовику "Нестримні", і хоча тоді його персонаж був вирізаний зі сценарію, у 2012 році він все таки зіграв у "Нестримні 2". В цьому ж році Хемсворта можна було бачити у військовій драмі "Молоді серця" і в кримінальному трилері "Емпайр Стейт" з Дуейном Джонсоном.

У 2013 році крім сиквела "Голодних ігор" на екрани вийшов фільм "Параноя" з Харрісоном Фордом і Гарі Олдманом, де Ліам зіграв співробітника компанії, який став лялькою в чужих руках. Через рік австралієць знявся у Метта Шекмана в трилері "На краю". 2015 рік приніс Ліаму Хемсворту роль у драмі Джослін Мурхаус "Швачка" з Кейт Уінслет і Х'юго Уівінгом.Постери
Ім’я:
17 вересня 2021
Ваш коментар