Браян Тайрі Генрі


Персона - Браян Тайрі Генрі
Like
Brian Tyree Henry

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Американський актор.

Браян Тайрі Генрі народився 31 березня 1982 року в Феєтвіллі, штат Північна Кароліна, США, у родині вчительки Віллоу Даян Кірс і батька військового. Частково майбутній актор виріс у Вашингтоні, округ Колумбія. Браян вивчав бізнес у Коледжі Морхауса в Атланті, штат Джорджія, де отримав ступінь бакалавра. Пізніше Генрі ще відвідував Школу Драми Єльського університету в Нью-Хейвені, штат Коннектикут, випускником якої став зі ступенем магістра.

Актор дебютував у кінематографі у 2009 році з маловідомого ТБ-фільму Карла Франкліна "Останній із Дев'яти", а також із епізодичної ролі у відмінному серіалі "Закон і порядок".

За свою кар'єру Браян на короткий час був зайнятий у роботі над багатьма відомими шоу: "Підпільна імперія", "Лікарня Нікербокер", "Гарна дружина", "Це ми" та інші. Найбільшу популярність Генрі приніс серіал "Атланта", де в період із 2016 по 2018 роки він знявся в 17 епізодах.

2018 рік був неймовірно активним у фільмографії актора, адже тоді він узяв участь у створенні картин "Готель "Артеміда"", "Людина-павук: Через всесвіти", "Вдови".


ПостериІм’я:
04 липня 2020
Ваш коментар