Еміль Гірш


Emile Hirsch
Дата народження:
13 березня 1985

Рейтинг персони

8 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Американський актор.

З кінця 90-х Хірш встиг попрацювати в таких відомих проектах, як "Третя планета від Сонця", "Сабріна- маленька відьма", "Поліцейський блюз".

Дебют на великому екрані відбувся в 2002, коли Хіршу вдалося роздобути роль в драмі "Небезпечні ігри". У тому ж році він знов з'являється на екрані, і знову в драмі, але цього разу з життя звичайних школярів "Імператорський клуб". При більш ніж позитивних відгуках критики обидві картини насилу знайшли свого глядача і виявилися занадто складними для широких глядацьких мас. Хірша вже майже записали в розряд акторів, що спеціалізуються на "авторському кіно", коли в 2004 він з'явився в молодіжній комедії "Сусідка".

Після участі у відверто невдалих "Королях Скейтборду" (2005) Хірш зконцентрувався на зйомках кримінальної драми "Альфа Дог". "Альфа Дог" був представлений публіці на фестивалі Санденс і вийшов в світовий прокат в січні 2007.

В 2007 році отрима премію NBR Award за фільм "У глибину". У 2008 році зіграв головну роль у фільмі братів Вачовські «Спіді-гонщик», а також у фільмі «Харві Мілк» зіграв Клива Джонса. У 2013 році знявся у фільмі «Вцілілий», разом з Марком Уолбергом, Тейлором Кітчем і Беном Фостером.Постери
Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар